Magda Gessler po raz drugi wyszła za mąż za Piotra Gesslera, restauratora. Razem otworzyli słynną restaurację „U Fukiera” w Warszawie. Gwiazda „Kuchennych rewolucji” mówiła w wywiadach, że ani jej mąż, ani szwagier nie znali się na prowadzeniu biznesu i gdyby nie ona, rodzinny interes z pewnością by się rozpadł.

Lara Gessler o relacjach z macochą: „Byłam workiem do bicia”

Rocznica śmierci Piotra Gesslera

Piotr Gessler zmarł 27 sierpnia 2021 roku. Szokującą informację przekazała córka restauratora Lara Gessler:Dziś w nocy odszedł mój pierwszy, najlepszy przyjaciel. Moja najwyższa instancja we wszystkich dylematach. Mój spokój, miłość, dom. Kocham Cię tak bardzo mocno. Do zobaczenia Tato” – napisała.

Dziś mijają dwa lata od śmierci ojca Piotra Gesslera. Z tej okazji Lara opublikowała na InstaStories naprawdę wzruszający wpis. Przyznaje, że to dla niej ciężki dzień:

Zjadłam i wypiłam kilka rzeczy, które kojarzą mi się z Tatą. Obejrzeliśmy Skrzydełko czy nóżka z Luis de Funes, którego Tata uwielbiał. Niezmiennie uwielbiam ten humor. Jest lepiej – napisała. 

Lara Gessler o kuchni komunijnej i prezentach. Radzi rodzicom co podarować dzieciom!

Następnie opublikowała swoje zdjęcie z dzieciństwa, które robił jej tata: „Pamiętam mojego tatę od zawsze z aparatem lub kamerą. Uwielbiał robić zdjęcia i utrwalać na filmie egzotyczne krajobrazy. Mój ukochany brat jest naszym kronikarzem i ma wszystkie filmy” — napisała.

Kiedy tata chorował, wysyłał mi fragmenty jednego z nich, kiedy byłam niewiele starsza od Neny – wspomina.

Lara Gessler o pierwszym mężu. Magda Gessler od początku nie dawała szans temu małżeństwu!

Trzeba przyznać, że córka Lary jest bardzo do niej podobna. Na opublikowanych dziś zdjęciach Lara wygląda wręcz tak samo, jak Nena.