Lara Gessler jest córką Magdy Gessler i Piotra Gesslera. Niestety, jej rodzice rozstali się, gdy miała zaledwie osiem lat, a Lara zamieszkała z ojcem. Jakiś czas później mężczyzna ułożył sobie życie na nowo z inną kobietą, jednak ta nie akceptowała jego córki. Okazuje się, że życie pod jednym dachem z macochą było dla Lary prawdziwym piekłem.

Lara Gessler o staraniach o dziecko, swojej chorobie i mężu: „W Piotrze jest dużo cech mojego taty”

Lara Gessler wspomina trudne dzieciństwo z macochą

Lara Gessler pojawiła się w podcaście „Po macoszemu” prowadzonym przez Katarzynę Gargol i Hannę Jewsiewicką. Tam otworzyła się w temacie trudnego dzieciństwa. Choć Lara miała dobry kontakt z ojcem, nie była akceptowana przez jego nową partnerkę, która od samego początku traktowała ją jako „konkurencję” i nie chciała się z nią dzielić ukochanym męzczyzną:

Byłam workiem do bicia, bo w ich relacji narastała frustracja – przyznała, po czym dodała: Najważniejsze jest to, żeby nie wchodzić w żadnego rodzaju konkurencję. To jest różny rodzaj miłości. Uniwersalne jest to, że na każdą relację potrzebny jest czas. Trzeba pozwolić ojcu mieć czas z córką. Wtedy córka nie będzie miała problemu, że ojciec też ma czas sam na sam ze swoją kobietą. Jeśli nie ma deficytów, to nie ma pretensji.

Frustracje macochy narastały, gdy chciała rozpocząć starania o dziecko, jednak Piotr Gessler nie chciał kolejny raz zostać ojcem:

Pamiętam, jak przekroczyła 30. rok życia i jak się zamknęła w łazience i płakała, bo pewnie chciała mieć dzieci. Mój tata miał już dwójkę, więc on w ogóle w to tacierzyństwo dalsze nie chciał iść. Nie wiem, jakie były rozmowy między nimi i ustalenia, ale efekt był taki, że byli 14 lat razem, nie mając dziecka.

Jak przyznała Lara, macocha była o nią coraz bardziej zazdrosna i okazywała jej jawną niechęć. Gwiazda przytoczyła jedną z sytuacji, gdy „ośmieliła się” zająć miejsce kobiety, na co ta odpowiedziała z wrogością:

Widzę, że nawet tu zajęłaś moje miejsce. Może jeszcze zaczniesz z nim sypiać?

Mimo to, Lara robiła wszystko, by naprawić panujące między nimi stosunki. W podcaście zdradziła, że pisała do macochy listy:

Mój tata nie dawał jej tego, czego ona oczekiwała i na co, być może, się umówili. Pamiętam, że do niej listy pisałam, zostawiałam na poduszce. (…) Chciałam, żeby mnie zaakceptowała i moją relację z tatą.

Ostatecznie ich relacje nigdy się nie polepszyły. Po śmierci Piotra Gesslera w 2021 roku, obydwie kobiety nie utrzymują ze sobą kontaktu.

Lara Gessler o pierwszym mężu. Magda Gessler od początku nie dawała szans temu małżeństwu!

pasekkozak

Lara Gessler o kuchni komunijnej i prezentach. Radzi rodzicom co podarować dzieciom!

scena z: Klara Gessler, Magdalena Gessler, Piotr Gessler SK: , , , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Piotr Gessler, Lara Gessler, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

 

Lara Gessler w nowej fryzurze. Fani zachwyceni

IG: lara_gessler

Lara Gessler w nowej fryzurze. Fani zachwyceni

IG: lara_gessler

scena z: Lara Gessler, SK:, , fot. Podlewski/AKPA