Lara Gessler od kilku lat jest w szczęśliwym związku z Piotrem Szelągiem, z którym doczekała się dwójki dzieci – córki Neny i urodzonego we wrześniu 2022 roku synka Bernarda. Wcześniej Lara była związana z Pawłem Ruczem, za którego wyszła w 2017 roku. Krótko po rozstaniu, Lara zdradziła co przyczyniło się do rozpadu jej pierwszego małżeństwa. Choć wydawało się, że była to miłość od pierwszego wejrzenia i para bardzo szybko stanęła na ślubnym kobiercu, krótko po ślubie Lara wiedziała już, że popełniła błąd:

Dwa tygodnie po pierwszym ślubie wiedziałam, że popełniłam błąd (…) Paweł był bardzo dobrym gościem. (…) Ale tego ognia zdecydowanie zabrakło. Ognia intelektualnego, takiej rzutkości pewnej. Dla mnie seks umysłu jest bardzo istotny, dlatego zawsze zakochiwałam się w głowie. A tu zakochałam się w dobroci. To była taka dobroć ostateczna, taka dobroć do wyrzygania. Nadal uważam, że to jest wspaniały człowiek, ale nie na mój temperament, nie na moje tempo.

Lara Gessler trafiła z kilkumiesięcznym synem do szpitala!

Lara Gessler zdradziła co Magda Gessler sądziła o jej pierwszym mężu

Teraz w rozmowie z Żurnalistą, Lara Gessler wyznała jakie zdanie o jej pierwszym małżeństwie miała jej matka, Magda Gessler. Choć restauratorka nigdy głośno nie sprzeciwiała się temu małżeństwu, od początku czuła, że do siebie nie pasują. Zaleciła też córce podpisanie intercyzy, na wypadek, gdyby małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu. Lara w wywiadzie przyznała, że Magda Gessler nie miała szacunku do jej pierwszego męża:

Myślę, że [Magda Gessler] go nie szanowała do końca. To raczej w tę stronę. Myślę, że go uznawała za słabego. Był bardzo podobny z charakteru do mojego taty, czyli był miękki, spolegliwy, dobry… Nie ma nic do szanowania, wiesz, o co chodzi. Tak jakby dobro Pawła się trochę obróciło przeciwko niemu w tej sytuacji.

Mąż Lary Gessler trafił do szpitala. Przerosły go emocje związane z porodem

scena z: Lara Gessler, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Lara Gessler, SK: Prezentacja kolekcji SABRINY PILEWICZ x MARTINI L’APERITIVO ITALIANO, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Lara Gessler, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

pasekkozak

 

Lara Gessler pozuje z synem. Zobaczcie, jaki miała apartament w szpitalu

Warszawa, 13.12.2022, Świąteczny koktail magazynu Vogue Polska,,Image: 744494948, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Radosław NAWROCKI / Forum

scena z: Lara Gessler, Piotr Szeląg, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Lara Gessler, Piotr Szeląg, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Lara Gessler, Piotr Szeląg, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Piotr Szeląg, Lara Gessler, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Lara Gessler, Piotr Szeląg, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA