Lara Gessler chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Celebrytka kilka dni temu wybrała się w ukochane Tatry. Okazuje się, że w zdobywaniu górskich szlaków towarzyszy jej miesięczna córeczka.

Lara Gessler na rodzinnym spacerze. Pokazała NOWE zdjęcie córki

Lara Gessler w Tatrach

Kilka dni temu córka najbarwniejszej polskiej restauratorki poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że wraz z całą rodziną wybrała się w góry. Było więc kwestią czasu, kiedy na profilu celebrytki pojawi się zdjęcie malutkiej dziewczynki towarzyszącej swoim rodzicom w podróży.

Na zdjęciu, które opublikowała Gesslerówna możemy zobaczyć malutką Nenę zawiniętą w różowy rożek. W tle można dostrzec kamieniste świadczące o górskiej lokalizacji.

Nasz najlepszy druh! Wygląda na to, że Nena kocha góry tak, jak my🥰🐻🏔 Pierwsza wizyta na Morskim Oku zaliczona! 😁🙋🏼‍♀️🤱🏼🙆🏻‍♂️ Niestety na razie bez szarlotki😉🥧🍎 – napisała szczęśliwa mama.

Pod postem zaroiło się od pochlebnych komentarzy wychwalających bezproblemowe podejście do macierzyństwa. Lary Gessler.

Naga od pasa w górę Lara Gessler pokazała INTYMNE zdjęcie z karmienia córki

  • Lara, Ciebie powinny oglądać wszystkie matki „ofiarnice & poświęcicielki”, które odbierają sobie radość a dzieciom beztroskę przez nienaturalne i nie instynktowne podejście do macierzyństwa.
  • Jesteś super przykładem dla innych mam 🙂 miłego! 😍
  • Najpiękniejsza rodzinka ever ! ❤️ Jesteście absolutnie wyjątkowi.

Lara Gessler oprowadziła po swoim mieszkaniu – pokoik córeczki jest PRZEPIĘKNY (ZDJĘCIA)

Podoba wam się takie podejście?

 

Lara Gessler z mężem

Lara Gessler z mężem fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Lara Gessler niebawem rodzi pierwsze dziecko.

Lara Gessler, fot. AKPA.