Lara Gessler (31 l.) pod koniec października powitała na świecie córeczkę. Razem z mężem, Piotrem Szelągiem dali jej na imię Nena. Młoda mama upaja się macierzyństwem i nie jest tak aktywna na Instagramie, jak w czasie ciąży. Gessler opublikowała na Insta Story intymne zdjęcie, które z ukrycia zrobił jej mąż.

Lara Gessler tłumaczy, dlaczego nie wzięła znieczulenia podczas porodu

Lara Gessler pokazuje ogromny tatuaż na placach

Lara Gessler jest świeżo upieczoną mamą i chętnie publikuje rodzinne zdjęcia z córką i mężem. Widać, że celebrytka jest szczęśliwa jak nigdy przedtem. Na jej Instagramie pojawiają się fotki Neny, która natychmiast rozczuliła fanów.

Lara Gessler pokazała twarz córki i zdradziła jej IMIĘ. Jest nietypowe

Lara postanowiła opublikować na Insta Story intymne zdjęcie, na którym naga od pasa w górę karmi córkę tyłem do obiektywu. Fotkę z ukrycia zrobił jej mąż, Piotr. Oprócz rozczulającego kadru można zauważyć, że Lara ma na plecach sporych rozmiarów tatuaż w kształcie trójkąta.

Lara Gessler karmi córkę i pokazuje tatuaż na plecach.

Lara Gessler karmi córkę i pokazuje tatuaż na plecach. Fot.Instagram/lara_gessler.

Sonda

poll-violet

Dziewczynka ma na imię Nena. Fajnie?

1
Córka Lary Gessler i Piotra Szeląga

TAK

2
Lara Gessler z rodziną

NIE

Gessler nie zdradziła, jakie znaczenie ma dla niej tatuaż. Zazwyczaj tatuaże w tym kształcie oznaczają ciągłość czasu, czyli przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.

Lara nie ukrywa, że jej życie zmieniło się na lepsze, od kiedy powitała na świecie córkę. Na jej Instagramie już wcześniej pojawiło się zdjęcie z karmienia, a w opisie celebrytka odniosła się do postanowienia Trybunału Konstytucyjnego.

Podoba się Wam tatuaż Lary?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Lara Gessler po porodzie PIERWSZY RAZ pokazała córkę: „Mamy ją”

Lara Gessler już po porodzie!

Lara Gessler zdradziła szczegóły ze ślubu. Nie uwierzycie, ile zapłaciła za swoją kreację!

Wyświetl ten post na Instagramie.

🥰🐻🍒🕊Dwa tygodnie temu nasze życie cudownie się zmieniło🥰Przyszła na świat nasza córeczka - Nena♥️🤱🏼 Chciałabym najmocniej podziękować Kasi Grzybowskiej - najlepszej położnej na świecie - która razem ze mną walczyła o mój poród siłami natury. Panu dyrektorowi Dariuszowi Malczykowi za wspaniałą opiekę i to, co robi dla kobiet w Centrum Porodów Naturalnych w Szpitalu świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego. Takie miejsca powinny być w całej Polsce. Dziękuję również mojej kochanej Pani Doktor @marzena_debska1 za prowadzenie ciąży. Nie mogłam lepiej trafić♥️ Dziekujemy też wszystkim Wam, za życzenia, trzymanie kciuków i każde dobre słowo i myśl 🌸✨ Najbardziej Dziekuje mojemu Piotrowi @piotr.szelag za to, ze buduje ten wspaniały świat ze mną. Ramię w ramie, serce w serce. Kocham Was najbardziej na świecie. #cześć #hello #hellobabygirl #nena #love #rodzina #family #mumanddad #mamatata @muppetshop @dollyglam_shop

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Wyświetl ten post na Instagramie.

♥️Drodzy, wybaczcie chwilową nieobecność ale, zaglądanie do internetu w ostatnich dniach wywoływało we mnie spazmatyczne reakcje. Sytuacja, kiedy najszczęśliwszy czas Twojego życia przypada na moment tak zbrodniczych i niehumanitarnych aktów, jakie mają miejsce powoduje, że złość i bezsilność rozdzierają mnie od środka. Znając już trud porodu, jako aktu największej waleczności kobiety, by wydać na świat swoje dziecko, nie wiem jakim potworem trzeba być, by skazywać ją na taką psychiczną, fizyczną i emocjonalną mękę. Czekanie na poród dziecka bez szans, i powrót do domu z pustym brzuchem, burzą hormonów i rozpaczą o jakiej ciężko mi jest myśleć. Dziękuję opatrzności za naszą piękną, zdrową córeczkę i mimo, ze z domu to jestem z Wami całym sercem.⚡️♥️🕊 #czarnyprotest Foto @piotr.szelag

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)