Leonardo DiCaprio (zobacz tapety) uwielbia modelki. Łatwo też nawet określić jego typ – wysoka, opalona, z jasnobrązowymi, długimi włosami. Jasne oczy. Taką urodę miała jego poprzednia dziewczyna, Gisele Bundchen. Obecna jest do niej bardzo podobna – jest nią Bar Rafaeli, której wdzięki możecie podziwiać TUTAJ. Wszystko byłoby sielankowo – ona piękna, młoda i sławna, on sławny jeszcze bardziej, niesamowicie utalentowany i ponoć przystojny. Jest małe \”ale\” – para kłóci się coraz częściej.

Podczas niedawnej wizyty w pewnym londyńskim klubów aktor siedział naburmuszony i zły. Wcześniej pokłócił się bowiem z 21-letnią Rafaeli. Kłótnia odbyła się przez telefon, ale była na tyle cięta, że rozwścieczony DiCaprio rzucił na koniec \”Mam tego dość!\”, po czym zasępił się i odpłynął w swój świat, wysyłając co jakiś czas smsy.

Kozaczek mimo wszystko wolałby, żeby Leo ustatkował się z jakąś równie utalentowaną aktorką – nasz typ to Scarlett Johansson. Dzieci na pewno byłyby nieziemsko utalentowane. A szkoda zmarnować takie obiecujące geny.