Miley Cyrus ostatnimi dniami też stara się nie opuszczać domu. Piosenkarka poszła tropem wielu osób i umila czas nie tylko sobie, ale też swoim obserwatorom. Miley organizuje wideorozmowy ze swoimi znanymi przyjaciółmi.

Hannah Montana POWRACA? Miley Cyrus i Emily Osment razem na ekranie

Miley Cyrus zadzwoniła do swojej idolki

Jedną z osób, z którą skontaktowała się Miley, była Hilary Duff. Gwiazda serialu „Hannah Montana” wyznała, że to właśnie Hilary była dla niej wielką inspiracją i to dlatego, Cyrus chciała wystąpić we wspomnianym serialu.

Chciałam zagrać w tym serialu tylko dlatego, że chciałam robić to, co ty. Tak naprawdę nie obchodziło mnie czy będę aktorką czy piosenkarką. Chciałam cię kopiować niezależnie od wszystkiego – wyznała Miley.

Chciałam ci podziękować za to, że byłaś moją inspiracją. Nigdy nie byłabym w tym miejscu, w którym jestem teraz i nie byłabym światłem, gdybyś nie pokazała mi, jak to się robi – dodała.

Jimmy Kimmel zrobił Courteney Cox TEST wiedzy o „Przyjaciołach”. Jak jej poszło?

Hilary nie tylko doceniła słowa Miley, ale też je odwzajemniła. Przyznała, że dla niej wzorem jest Miley. A nawet nie tylko dla niej, ale też dla innych osób, które ją obserwują.

Gdy słyszę to, co mówisz, to czuję, że jesteś jasnym światłem i podjęłaś dużo odważnych decyzji. Jesteś inspiracją dla mnie i dla nas wszystkich i zawsze będziesz. Naprawdę jesteś moją inspiracją. Pokazujesz mi, jak być wyluzowaną, w co się ubierać, jak się zachowywać itd – wyjaśniła Hilary.

View this post on Instagram

@reesewitherspoon, @hilaryduff, @beberexha, @dualipa

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

ZOBACZ TEŻ:

Miley Cyrus już ustawiła sobie chłopaka? Cody Simpson DOSŁOWNIE nosi ją na rękach

Miley Cyrus powinna nosić TAKIE jeansy cały czas. Ma w nich nogi jak modelka! (ZDJĘCIA)

Miley Cyrus świeci biustem. Wokalistka zrezygnowała z noszenia stanika (FOTO)

Hilary Duff w niebieskim swetrze

Hilary Duff/fot. Forum

Miley Cyrus w czarnych ubraniach

Miley Cyrus/fot. Forum