Na początku maja media obiegła wieść o zwolnieniu Katarzyny Dowbor z programu „Nasz nowy dom”. Dziennikarka za pośrednictwem Instagrama przekazała osobiście fanom, że rozstaje się z programem i podkreśliła, że nie jest to jej decyzja. Szybko okazało się, że na jej miejsce jest już nowa kandydatka – Elżbieta Romanowska. Znana z „Rancza” aktorka nie miała jednak przed sobą łatwego zadania i musiała liczyć się z dużą niechęcią fanów programu, którzy pozostawali lojalni wobec Katarzyny Dowbor.

Ela Romanowska płacze przez „Nasz Nowy Dom”! Jak radzi sobie z hejtem?

Maciej Dowbor kpił z Eli Romanowskiej. Został upomniany przez dyrekcję Polsatu!

Teraz okazuje się, że zadania od dłuższego czasu nie ułatwia jej również syn Katarzyny Dowbor – Maciej, który również pracuje w Polsacie. Dziennikarz i prezenter nie był zadowolony ze zwolnienia swojej mamy, a media plotkowały, że w zemście planował odejście z „Twoja twarz brzmi znajomo”, jednak Katarzyna Dowbor ostatecznie wybiła mu ten pomysł z głowy. Z

amiast odejścia Maciej postanowił więc uprzykrzać życie zastępczyni matki, o czym poinformował pracownik Polsatu w rozmowie ze Światem Gwiazd. Jak podkreślił w rozmowie z portalem, Maciej jest trudną osobą do współpracy, co odczuwa wiele osób, które mają okazję z nim pracować, jednak od jakiegoś czasu swoją uwagę skupia na Eli Romanowskiej:

Dowbor kpi z każdego, bo on uważa, że jest najlepszym prowadzącym i dziennikarzem i że najlepiej prowadzi social media. Zachowuje się jak rozpieszczony dzieciak. Źle się z nim pracuje, bo jest takim marudą na planach. Mały chłopczyk, któremu nic się nie podoba. Jak mu wywalili mamę z Polsatu, to kpi sobie z Romanowskiej na lewo i prawo. Ona jest teraz na jego celowniku.

Informator zdradził też, że stacja upomniała już Macieja Dowbora po tym, jak stroił miny do Romanowskiej w trakcie konferencji ramówkowej:

O minach, jakimi Maciek przywitał na poprzedniej konferencji ramówkowej nową koleżankę, pisali wszyscy. To nie spodobało się szefostwu, a informacja ta została prowadzącemu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jasno przekazana. Maciek jest profesjonalistą, więc nie pozwoli sobie już raczej na takie „wyjście poza scenariusz”.

Na koniec pracownik Polsatu zapewnił, że dziś Dowbor doszedł do porozumienia z Romanowską i traktuje ją dobrze:

Teraz atmosfera między Maćkiem a Elą jest zupełnie normalna i miła. On zdaje sobie sprawę z tego, że nowa prowadząca nie miała nic wspólnego ze zwolnieniem jego mamy. Ona wie za to, że cała ta sytuacja, co zrozumiałe, była dla niego bardzo trudna

Ekipa „Nasz Nowy Dom” tęskni za Katarzyną Dowbor! Jak radzi sobie Ela Romanowska? (WIDEO)

pasekkozak