Maciej Musiał to polski aktor, który zasłynął dzięki roli w uwielbianym przez widzów serialu „Rodzinka.pl”. To właśnie rola Tomka Boskiego sprawiła, że szybko stał się idolem młodego pokolenia i bożyszczem nastolatek, a udział w serialu otworzył mu drzwi do kariery aktorskiej. 29-latek próbuje jednak swoich sił nie tylko jako aktor, ale i biznesmen – jakiś czas temu otworzył trzy restauracje. Prócz tego wystąpił w kilku kampaniach reklamowych i sprawdził się jako prowadzący w telewizyjnych show. Teraz Musiał występuje w nowej, 14. edycji „Tańca z Gwiazdami”, a na parkiecie próbuje swoich sił u boku Darii Sytej.

Maciej Musiał też zdradza, ile trzeba zarabiać w Polsce, by godnie żyć. Genialna odpowiedź!

Maciej Musiał zaliczył wpadkę podczas występu w „Tańcu z Gwiazdami”. Widzowie ujrzeli jego bieliznę

Okazuje się, że aktor całkiem nieźle radzi sobie w roli tancerza, a jego kolejne występy wzbudzają sympatię bezlitosnych jurorów. W nowym, wielkanocnym odcinku „TzG” uczestnicy mogli sami wybrać piosenki, do których zatańczą podczas kolejnego występu. W przypadku Maćka Musiała wybór padł na utwór z „Herkulesa”, który kojarzy mu się z dzieciństwem i ukochanym dziadkiem. Maciej i Daria odtańczyli do piosenki taniec współczesny, za który jury nagrodziło ich czterdziestoma punktami, a występ zachwycił także telewidzów i internautów:

  • Zasłużona 40-tka, wzruszenie ogromne. Gratulacje młody człowieku
  • Zdecydowanie najlepszy taniec Maćka. Przepięknie opowiedziana historia, sporo emocji – dla mnie najlepszy występ dzisiaj
  • Wow! Maćku… Przepięknie. Fajny spokój jest w tobie. Jakaś taka szlachetność. Fajny młody człowiek z ciebie
  • Najlepszy występ wieczoru, piękny przekaz opowiedziany tańcem

Część internautów wyłapała jednak drobną wpadkę, którą zaliczył Musiał. Okazuje się, że gwiazdor wyszedł na parkiet z rozpiętym rozporkiem, pod którym skrywał czerwoną bieliznę.

  • Zapnij rozporek, bo dzisiaj nie wtorek
  • Coś się rozpruło
  • Mała wpadka z rozpiętym rozporkiem i chyba czerwoną bielizną
  • Założenie czerwonych bokserek na szczęście się opłaciło. Zdecydowanie zasłużone! Leć po wygraną Maciek
Maciej Musiał zaliczył wpadkę z rozpiętym rozporkiem w nowym odcinku "TzG"

fot. Youtube

scena z: Daria Syta, Maciej Musiał, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Maciej Musiał, Daria Syta, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Maciej Musiał, fot. Podlewski/AKPA