Maffashion czyli Julia Kuczyńska ma na swoim koncie kilka burzliwych związków. W 2015 roku spotykałą się z Czarkiem Jóźwikiem z kanału „Abstrachuje” jednak po czterech latach bycia razem para w 2019 ogłosiła rozstanie. Następnie w jej życiu pojawił się Sebastian Fabijański, z którym w 2020 roku doczekała się syna Bastka. Niestety, również ten związek się rozpadł, a para rozstała się w atmosferze skandalu.

Krótko po rozstaniu z Fabijańskim, media obiegła wieść, że Maff spotyka się z Mateuszem „BLu3aby”, operatorem kanału „Z Dvpy” i wschodzącą gwiazdą rapu. I choć Maffashion nigdy oficjalnie nie potwierdziła tego, co dokładnie łączy ją z Mateuszem, on sam październiku 2023 roku poinformował w social mediach, że się rozstali, jednocześnie sugerując, że to on rzucił celebrytkę. Następnie za pośrednictwem Instagrama informował, że otrzymał pismo od prawnika Kuczyńskiej.

Maffashion odpowiada na współpracę Fabijańskiego i „Blu3aby”. „Nie daje sobie z tym rady”

Maffashion jest w nowym związku? Pojawiły się dowody, że znalazła nowego partnera

Po kolejnym, nieudanym związku Julia na jakiś czas zaprzestała poszukiwań kolejnego partnera i skupiła się na samotnym wychowywaniu Bastka. Wszystko wskazuje jednak na to, że teraz w jej życiu pojawił się kolejny partner!

Jakiś czas temu influencerka uczestniczyła w spotkaniu z przedstawicielami reprezentującej ją agencji managerskiej. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie z eventu, a dokładniej kolacji zorganizowanej w jednej z katowickich restauracji. Uwagę internautów z miejsca przykuł siedzący obok Maff wysoki mężczyzna – szybko okazało się, że jest to popularny sportowiec, siatkarz polskiej reprezentacji Bartosz Bednorz.

Spekulację dodatkowo podgrzał fakt, że sama Julia już po zakończonym spotkaniu udostępniła na swoim profilu kadr z kolejnego wypadu do restauracji, tym razem z widokiem na panoramę miasta. W kadrze uchwycono nogi mężczyzny w spodniach łudząco podobnych do siatkarza z grupowej fotki.

Mateusz „BlueBaby” RZUCIŁ Maffashion?! Szokujące, co napisał!

Oczywiście każdy show-biznesowy związek nie może się obyć bez wzajemnego obserwowania się w social mediach, co w przypadku Julii i Bartosza faktycznie nastąpiło. Ostatnim z dowodów, który przedstawił informator Pudelka miała być wspólna impreza, na której Julia i młodszy od niej o 7 lat siatkarz mieli być widziani razem.

Na ten moment żadne z nich nie potwierdziło ani nie zaprzeczyło krążącym plotkom.

fot. Instagram

IG: bednii

IG: bednii

IG: bednii

Maffashion wyznaje: „Nie otrzymuję i nie otrzymywałam nigdy alimentów”

pasekkozak

IG: maffashion_official

Maffashion ma DOŚĆ afery z Fabijańśkim i Rafalalą

IG: maffashion_official

scena z: Maffashion, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Maffashion, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Maffashion szczerze o ŚLUBIE z Fabijańskim i związku z Czarkiem

fot. Instagram: maffashion_official

scena z: Maffashion, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA