Maffashion (33 l.) i Sebastian Fabijański (33 l.) przywitali na świecie syna. Celebrytka od niecałego miesiąca jest mamą. Julia świetnie odnajduje się w roli matki. Kuczyńska nagrała live na Instagrama i odpowiadała na pytania nurtujące fanów. Jedno z nich dotyczyło jej byłego chłopaka Czarka. Co powiedziała na jego temat?

KOLEJNE zdjęcia z baby shower Maffashion

Maffashion opowiedziała o kontaktach ze swoim ex

W życiu Maffashion sporo się zmieniło na przestrzeni roku. Gwiazda w zeszłym roku rozstała się z wieloletnim partnerem Czarkiem Jóźwikiem z kanału Abstrachuje, z którym była zaręczona.

Julka długo nie była singielką i związała się z aktorem Sebastianem Fabijańskim. Na początku para ukrywała swój związek, jednak w końcu musieli ujawnić relację. Celebrytka zaszła w ciąże, którą udało się jej ukryć prawie do samego rozwiązania.

Maffashion i Czarek Jóźwik ROZSTALI SIĘ! O zerwaniu opowiedzieli na Instagramie

Teraz Julka jako świeżo upieczona mama postanowiła zdradzić więcej szczegółów ze swojego życia prywatnego. Na livie na Instagramie szczerze odpowiadała na pytania od fanów i zdradziła, jak wygląda jej relacja z Czarkiem. Jedna z fanek zapytała blogerkę, czy ma kontakt ze swoim ex.

Oczywiście, że mam. Kilka razy nawet się widzieliśmy. Mamy wspólnych przyjaciół, więc niedawno byliśmy u nich razem na takiej małej imprezie. W ogóle to było w dniu terminu mojego poroduodparła Kuczyńska.

View this post on Instagram

słowiański przykuc, #cialopozytywne

A post shared by JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official) on

Maffashion i Czarek Jóźwiak – jak wygląda ich relacja po zerwaniu?

Julia Kuczyńska i Czarek Jóźwik rozstali się ponad rok temu, ale fanów w dalszym ciągu ciekawi, jak teraz wyglądają ich relacje. Byli razem przez 4 lata i nawet się zaręczyli. Rozstali się w zgodzie i zapowiedzieli, że mają nadzieję – że zostaną znajomymi.

Teraz każde z nich jest w nowym związku. Niedawno informowaliśmy, że Czarek pokazał swoją dziewczynę.

U niego też wszystko okej. Czasami dostaję takie ironiczne komentarze: „Co tam u Czarka?”.  To mówię, że u Czarka super i wiem, że jest szczęśliwy. Pod każdym względem teraz jest u niego fajnie i ja się cieszę i on też się cieszy, że u mnie jest fajnie. Życzymy sobie dobrze – dodała.

Blogerka udowodnia, że nawet po rozstaniu można mieć dobry kontakt ze swoim ex.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Abstrachuje: kim jest NOWA dziewczyna Czarka Jóźwika?

Maffashion pokazała brzuch po 3 tygodniach od porodu

Wyciekło IMIĘ dziecka Maffashion i Fabijańskiego. Zdradziła je Sara Boruc

Maffashion opowiedziała o relacji ze swoim ex, Czarkiem Jóźwikiem.

Maffashion opowiedziała o relacji ze swoim ex, Czarkiem Jóźwikiem. Fot.Instagram/czarek_.

Maffashion i Czarek Jóźwik gdy byli parą.

Maffashion i Czarek Jóźwik gdy byli parą. Fot.Instagram/czarek_.

Maffashion zdradziła, czy ma kontakt ze swoim ex.

Maffashion zdradziła, czy ma kontakt ze swoim ex. Fot.Instagram/czarek_.