Julia Kuczyńska długo utrzymywała swoja ciążę w tajemnicy. Jednak po jej ogłoszeniu nie kryła się zbytnio z odmiennym stanem. Gdy powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, imię chłopca przez jakiś czas pozostawało tajemnicą, a w jego ujawnieniu pomogła niezbyt dyskretna Sara Boruc. Od tego czasu mały Bastian jest regularnym gościem na Instagramie swojej popularnej mamy.

Maffashion otrzymała dziwną propozycję od przedsiębiorcy. Opublikowała wiadomość

Maffashion o bliźnie po cesarce

Blogerka zorganizowała na swoim Instagramie sesję Q&A, gdzie udzielała odpowiedzi na pytania zadane przez obserwatorów pytania. W nagraniach towarzyszył jej synek.

Jedno z pytań dotyczyło blizny po cesarce. Mianowicie obserwatorka zapytała, czy Julia mobilizuje ślad po operacji u fizjoterapeuty.

Kourtney Kardashian nosi ubrania od Maffashion! Wielki sukces blogerki (ZDJĘCIA)

Nie, bo obecnie nie mam na to czasu – powiedziała Julia – Ale chyba po nowym roku się tym wszystkim zajmę. I pójdę na jakieś zabiegi ujędrniające na brzuch, bo trochę tej skóry jest – dodała.

Maffashion powiedziała również, jak reaguje na porady dotyczące wychowania dziecka. 

  • Dlaczego obudzonego w środku nocy synka kładziesz na macie z maskotkami. Rozbudzasz go tak – próbowała dociec jedna z obserwatorek.
  • Te pytania, a nawet nie pytania, a porady  pojawiają się nieustannie „zrób to, zrób to, zrób to”. Słuchajcie, zapraszam tutaj do siebie i zobaczcie, jak to jest z Bastusiem, czy się rozbudza – powiedziała Julia.

 

Co łączy Martynę Wojciechowską i Maffashion? Wybrały TO SAMO MIEJSCE na ważne imprezy (ZDJĘCIA)

Podoba Wam się jej podejście?

Julia Kuczyńska o bliźnie po cesarce

Julia Kuczyńska o bliźnie po cesarce, fot. Instagram

Maffashion w czarno białej stylizacji.

Maffashion w czarno białej stylizacji. Fot.Instagram/maffashion_official.

Maffashion na ściance

Maffashion/fot. AKPA