Obserwując Instagrama Maffashion można odnieść wrażenie, że popularna blogerka modowa lubi pojawiać się w sieci w kontekście działań swoich koleżanek.

Karolina Pisarek ZASTĄPIŁA Maffashion w kampanii? Mamy komentarz blogerki i menedżerki modelki

 

Maffashion – relacje z gwiazdami

Na początku grudnia głośno było o spięciu na linii Julia Kuczyńska – Karolina Pisarek, która miała dostać angaż w kampanii wyłącznie z powodu rezygnacji Maffashion. Wkrótce po premierze filmu „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją” Julia ogłosiła, że zna tekst Wieniawy, która wystąpiła w produkcji, ponieważ sama była przesłuchiwana do roli. Na dowód swoich słów wyrecytowała dialogi ze scenariusza.

Oczywiście to nie koniec zawiłych relacji, które łączą blogerkę ze światem show biznesu. Okazuje się bowiem, że Julia myje twarz dokładnie w taki sam sposób jak Hailey Bieber, czego dowodem jest kolejne Instastory opublikowane na profilu Maffashion.

DRAMAT Maffashion. Kobieta, która ubierała jej choinkę, ZWOLNIŁA SIĘ z pracy

Na nagraniu widać Maffashion w szarej bluzie i grubej wiązanej opasce na głowie. Zdjęcia wykonującej tak doniosłą czynność jak mycie twarzy Julii zostały zestawiane z fotografiami Hailey Bieber w podobnej stylizacji. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości, Maffashion oznaczyła na swoim story żonę Justina Biebera.

Maffashion komentuje oświadczenie agentki Karoliny Pisarek. „Nie obrażaj i nie rób wycieczek blogerkowych”

Myślicie, że Hailey się ucieszy, gdy odkryje, że stała się inspiracją do mycia twarzy?

Maffashion myje twarz jak Hailey Bieber

Maffashion myje twarz jak Hailey Bieber, fot. Instagram

Maffashion o filmie Julii Wieniawy

Maffashion o filmie Julii Wieniawy, fot. Instagram