Wielkimi krokami zbliża się 14. edycja flagowego show Polsatu „Taniec z Gwiazdami”. Program po „remoncie” powróci już tej wiosny w mocno odświeżonej wersji i niewątpliwie zapewni nam prawdziwą moc wrażeń.

Wśród par, które ujrzymy na parkiecie pojawią się: Filip Chajzer i Hanna Żudziewicz, Kamil Baleja i Magdalena Perlinska, Beata Olga Kowalska i Mieszko Masłowski, Aleksander Mackiewicz i Izabela Skierska, Roksana Węgiel i Michał Kassin, Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Kamil Gwara, Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, Adam Kszczot i Katarzyna Vu Manh, Maciej Musiał i Daria Syta, Anita Sokołowska i Jacek Jeschke, Marcin Hakiel i Dagmara Kaźmierska oraz Julia „Maffashion” Kuczyńska i Michał Danilczuk.

Internautka zarzuca Maffashion hipokryzję. Chodzi o jej dawną wypowiedź na temat „Tańca z gwiazdami”

Maffashion zrezygnuje z udziału w „Tańcu z Gwiazdami” przez kontuzję? Celebrytka odpowiedziała

Szczególnym zainteresowaniem widzów cieszy się influencerka i blogerka modowa Maffashion, o której zrobiło się głośno w mediach za sprawą jej rozstania z Sebastianem Fabijańskim i głośnych afer z jego udziałem. Celebrytka do tańca została sparowana z Michałem Danilczukiem, tancerzem, który w poprzedniej edycji programu doszedł do finału, partnerując Jackowi Jelonkowi. Jakiś czas temu w rozmowie z „Faktem” Michał zdradził, jak wygląda jego współpraca z Maff. Okazuje się, że celebrytka podeszła do swojego udziału w programie bardzo poważnie:

Julia jest bardzo cierpliwa, bardzo pracowita i naprawdę chce się nauczyć tańczyć. I to jest najpiękniejsze chyba w tym programie, że Julia właśnie przyszła tutaj, aby się nauczyć tańca i przełamać swoje bariery. To spowoduje, że będzie pięknie na tym parkiecie – stwierdził.

W innym wywiadzie, którego Julia i Michał udzielili razem dla portalu Pomponik, para przyznała, że mierzy się jednak z poważnymi problemami – nieprzyzwyczajona do tańca i ciągłych treningów Julia co rusz nabawia się kontuzji:

Ostatnio musieliśmy przerwać, bo coś chrząknęło w kostce – mówiła Maffashion. – Była kostka, było kolano, pachwina i dwa kolana – dodał tancerz. – I stawy zapalne w kolanach – skwitowała influencerka.

Natychmiast pojawiło się pytanie, czy to oznacza, że Julia wycofa się z udziału w programie. Maffashion zapewniła jednak, że (prawie) żadna siła nie powstrzyma jej przed zatańczeniem na parkiecie w „Tańcu z Gwiazdami”:

Naprawdę musiałoby wydarzyć się coś poważnego, musiałoby to grozić zdrowiu czy utracie zdrowia na dłuższy czas, żebym zrezygnowała. Na razie jest wszystko bezpiecznie.

Trzymamy kciuki, żeby wszystko poszło zgodnie z planem!

Próby do „TzG”. Co Węgiel robi ze swoim ciałem?! A Ostrowska-Królikowska promienieje w objęciach tancerza

pasekkozak

scena z: Julia Kuczyńska, Michael Danilczuk, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Julia Kuczyńska, Michael Danilczuk, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Julia Kuczyńska, Michael Danilczuk, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Julia Kuczyńska

scena z: Julia Kuczyńska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Julia Kuczyńska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Julia Kuczyńska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Julia Kuczyńska, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Julia Kuczyńska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Julia Kuczyńska

Julia Kuczyńska

Julia Kuczyńska

Julia Kuczyńska

scena z: Julia Kuczyńska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Julia Kuczyńska, fot. Podlewski/AKPA

Julia Kuczyńska

Julia Kuczyńska

scena z: Julia Kuczyńska, fot. Podlewski/AKPA