Maffashion jest instagramową królową na polskim rynku. Jako pierwsza zaczynała z internetowym marketingiem. Do dzisiaj utrzymuje się na podium jako najlepiej zarabiająca influencereka.

Maffashion Instagram

Maffashion nie potwierdza ciąży, ale pokazuje zaokrąglony brzuszek (ZDJĘCIA)

Ostatnio jest na ustach wszystkich za sprawą związku z Sebastianem Fabijańskim i tajemniczej ciąży. Para na razie nie potwierdziła, że spodziewa się dziecka, ale po Julii można zauważyć już zaokrąglone kształty. Fani dokładnie przyglądają się zdjęciom Maff, żeby tylko zauważyć ciążowy brzuszek. Tym razem zauważyli falującą szafkę przy pośladku. Szybko zdjęcie usunęła i dodała nowe. Internauci zarzucili jej retuszowanie zdjęć.

View this post on Instagram

@tezenisofficial #animals

A post shared by JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official) on

W internecie nic nie ginie, co z fotką z zagiętą czasoprzestrzenią przy pośladku? Czy jako influencerka nie powinnaś zdawać sobie sprawy z faktu, jak taki pozornie głupi zabieg wpływa na kobiety, które Cię obserwują? Właśnie przez takie zabiegi mamy body shaming. Smutne to ogromnie – pisze jedna z obserwatorek.

Maffashion wdała się w dyskusję z internatami. Tłumaczy, że chciała coś zamazać, czego nie zauważyła przy robieniu zdjęć.

 nie muszę być dla nikogo przykładem. Nie mam ani takiej ambicji ani wypijanego na czole, ze to moje zadanie. Ja chciałam usunąć to co stało za mną i to zrobiłam. Plus ja także jestem obserwatorka tego co publikują ludzie na instagramie… trzeba mieć do tego dystans – odpowiada Julia.

Maffashion odpoczywa w parku, a fani zwracają uwagę na to, co widać pod t-shirtem: BRZUSIO

Maffashion wcześniej dodała zdjęcie, które jest poniżej. Widać na nim falującą szafkę przy pośladku. Na obecnym zdjęciu jest już tylko czarne tło.

Fani Maffashion nie mają wątpliwości co do jej CIĄŻY. „Jaki słodki brzusio. Super!”

  • Jesteś wzorem dla młodych dziewczyn, przyznaj się chociaż że retuszujesz zdjęcia, a nie potem mają nierealne wymagania względem siebie
  • przecież lata po sieci pierwsza wersja zdjęcia, na którym paskudnie widać retusz. slabo😩
  • Jej! To zdjęcie to totalny sztos 🤩❤️ poprzednie również było według mnie sztosem i nie zauważyłam tam żadnej przeróbki 🙈 niektórzy to jednak mają świetny wzrok i ciekawość. A ta w tym przypadku chyba rodzi się z zazdrości
  • Julka! Chyba muszę do okulisty 🤣 widziałam pierwszą fotkę i jedyne co zauważyłam to, że wyglądasz pięknie jak zawsze. Po czym patrze, nie ma zdjęcia, myśle „oho, pewnie się wkurzyła na tych deb…ludzi ciągle piszących o brzuszku”, po czym po paru minutach widzę, oo zdjęcie znowu jest! Czytam komentarze, że jakieś przeróbki etc… matko boska, ale ludzi muszą mieć nudne życie, że tak szczegółowo oglądają czyjeś zdjęcia – piszą internauci.