Edyta Górniak pojawiła się na koncercie #Murem za polskim mundurem” w Telewizji Polskiej. W ostatnim czasie dość mało występowała w telewizji i też była jedną z większych gwiazd podczas poniedziałkowego koncernu, dlatego też wielu widzów szczególnie na nią zwróciło uwagę.

Maffashion zarzuca hipokryzję Górniak. Ma rację?

Edyta Górniak na koncercie #Murem za polskim mundurem

Koncert wywołał ogromne emocje wśród Polaków, ponieważ miał to być hołd dla żołnierzy, a impreza miała bardziej charakter imprezy w remizie. Internauci zwrócili uwagę, że w tym czasie umierają ludzie przy polsko-białoruskiej granicy, a TVP organizuje koncert.

Niestety dostało się najbardziej Edycie Górniak, która wykonała między innymi patriotyczną pieśń „Czerwone maki” oraz „Dziwny jest ten świat” z repertuaru Czesława Niemena. Podczas występu gwiazda była bardzo wzruszona i można było odnieść wrażenie, że miała łzy w oczach.

W komentarzach na stronie facebookowej TVP czytamy, że „Czerwone maki” nie pasują do okoliczności i też  nie podobała im się interpretacja utworu:

  • „‚Czerwone maki’ w wykonaniu Górniak to obraza dla tych, którzy walczyli pod MC i tych, którzy stawali na baczność, gdy śpiewano tę pieśń. Kiedyś hymn Polski, a dzisiaj „Czerwone maki”. Miejcie przyzwoitość.
  • Nie podobało mi się ,całkowicie zniszczyła, to co stworzył i śpiewał Niemen
  • Kobieta z klasą, ale jej przeróbki zawsze kiepskie łącznie z wykonanym naszym Hymnem

„PRZEBUDZONA” Edyta Górniak opowiada o swojej diecie. Jest bardzo radykalna

Maffashion również nie mogła powstrzymać się od skomentowania występu Edyty Górniak. Zarzuciła divie hipokryzję w związku z wykonaną piosenką, a umierającymi ludźmi na granicy:

Hipokryzja – co? I jeszcze TEN utwór jest śpiewany – napisała Maff.

Piosenkarka po koncercie w środku nocy odpowiedziała na krytykę w sieci. Opublikowała nagranie, na którym przemówiła z łóżka znowu ze łzami w oczach:

Kolejnej szansy nie będzie, to wam obiecuję, jak się teraz nie ogarniemy i nie naprawimy całej historii świata, to nie będzie już żadnej szansy. Rozumiecie to? To jest koniec. Tu i teraz. Trzeba być człowiekiem, bożym człowiekiem i zachować się, jak człowiek. Nie uzdrowimy niczego, stając się tym samym, czym jest wróg  – powiedziała poruszona Górniak.

Koleżanka z branży o wymaganiach Edyty Górniak. „Z*ebała poprzez swoje fochy i gwiazdorzenie”

Następnego dnia postanowiła osobiście odpowiedzieć na komentarz Maffashion na swoim Instagramie:

Cześć, Julia – zaczęła. Kiedy kłaniam się żywym pomnikom Historii Naszego Kraju, ty w tym czasie promujesz modę… Przemyśl następnym razem swoją strategię promocyjną. Twój młody wiek nie usprawiedliwia pychy – czytamy. 

Maffashion na budowie domu. Pokazała oryginalne płytki.