Edyta Górniak nie spodziewała się chyba zamieszania, które wywołają jej słowa o statystach, którzy leżą podstawieni w szpitalach, ponieważ nikt nie choruje na covid-19. Gwiazdy krytykują piosenkarkę, a niektórzy chcą ją pociągać do odpowiedzialności karnej.

Uduchowiona Edyta Górniak prosi WYŻSZE SIŁY o wsparcie

Wymagania Edyty Górniak

Fiolka Najdenowicz – wokalistka i dziennikarka – postanowiła opowiedzieć o współpracy z gwiazdą piosenki. Nie szczędziła naprawdę ostrych słów.

Wokalistka na swoim Facebooku opisała szczegóły współpracy z piosenkarką. Zarzuciła również Edycie narażanie zdrowia i życia ludzi, na których ma wpływ.

NAGA od pasa w górę Edyta Górniak mędrkuje na temat koronawirusa

Muszę, bo się uduszę. Szlag mnie bowiem trafił nieziemski, gdy usłyszałam słowa słynnej epidemiolożki Edyty Górniak o „statystach” leżących w szpitalach. Znając jej zasięgi – naraziła tymi bredniami życie i zdrowie setek tysięcy ludzi i to jest haniebne. Jednak jestem zdziwiona faktem, że Państwo jesteście zdziwieni – rozpoczęła Fiolka.

Następie nawiązała do słynnego performansu Edyty, kiedy zaprezentowała dziennikarzom zużytą pieluchę syna.

Edyta Górniak PRZYTULIŁA Martyniuka na scenie. Będzie duet?

Nie słyszałam bowiem ani jednej inteligentnej wypowiedzi z jej ust i to od zarania jej kariery. Pamiętacie obsraną dupcie synusia na czołówkach gazet? Jasne, że pamiętacie. A ja jeszcze pamiętam bilbordy z nią, w sztokholmskim metrze, dama bowiem była u progu światowej kariery, ale niestety ją zje**ła poprzez swoje fochy i gwiazdorzenie.

Następnie odwołała się do własnych doświadczeń.

Te gwiazdy to KORONASCEPTYCY. Kto w polskim show-biznesie wierzy w spisek? NAJLEPSZE CYTATY

Pracowałam w polskim show-biznesie wiele lat, w tym również jako eventowiec. Padał na nas blady strach, gdy klient życzył sobie udziału divy na swoim kongresie/gali/bankiecie. Współpraca z nią była absolutnym koszmarem, pamiętam, gdy musiałam ustalić, czy Edzia jest dostępna w jakimś terminie i w ciągu JEDNEGO dnia – zwolniła TRZECH impresariów. Dostaliśmy drgawek.

Problematyczne były również transmisje na żywo.

Imprezy, gdzie była transmisja telewizyjna na żywo – to już była masakra, bo fochy były godne Whitney Houston i nie było wiadomo, czy wejdzie na antenę na czas. Ten post celowo jest publiczny, może ktoś z branży ma jakieś pozytywne wrażenia ze współpracy, a ja sie czepiam? nie wiem. W razie czego-odszczekam i przeproszę – zadeklarowała.

Edyta Górniak będzie kandydować na Prezydenta Polski? Namawiają ją do tego fani

Myślicie, że Edyta odpowie Fiolce jak Magdzie Gessler?

scena z: Allan Krupa, Edyta Górniak, SK:, , fot. AKPA/AKPA

10 lat temu Edyta Górniak była związana z prawnikiem, Piotrem Schrammem

10 lat temu Edyta Górniak była związana z prawnikiem, Piotrem Schrammem

Edyta Górniak na czerwonym dywanie.

Edyta Górniak, fot. Baranowski/AKPA.

Edyta Gorniak i Fiolka

Fiolka atakuje Edytę Górniak, fot. AKPA

Fiolka

Fiolka Najdenowicz SK: , fot. Baranowski/AKPA