Edyta Górniak (47 l.) ostatnimi czasy zasłynęła nie za sprawą osiągnięć muzycznych, ale kontrowersyjnego zdania na temat pandemii koronawirusa. Gdy jej słowa dotarły do znajomych z branży, Edzia spotkała się z falą hejtu. Górniak próbowała się wytłumaczyć i dodała, że jej wypowiedź została zmanipulowana. Nagrała live’a na Instagrama, w którym opowiedziała o swojej diecie. Próbowała nakłonić fanów do zmiany nawyków żywieniowych.

Joanna Krupa szczerze o tym, jak wyglądają jej relacje z Edytą Górniak: „Zmieniła numer telefonu”

Edyta Górniak mówi o swojej diecie

Edyta Górniak nie ukrywa, że gdy tylko pojawi się szczepionka na koronawirusa, ona nie zamierza jej przyjąć. Piosenkarka zasłynęła jako jedna z największych koronasceptyczek w naszym kraju. Swoimi wypowiedziami rozwścieczyła tłumy, twierdząc – że w szpitalach leżą statyści.

Przepis Edzi na odporność jest bardzo prosty. Świadomość w życiu i zdrowe odżywianie.

Edyta Górniak odpowiada na krytykę znanych osób: „Barany bezmyślne jeden z drugim”

Artystka od jakiegoś czasu częściej mówi o tym, że odnalazła w swoim życiu równowagę. Przeprowadziła się ze Stanów do Polski i postanowiła zamieszkać w górach. Diva obiecywała, że zamierza zniknąć z Internetu, jednak jeszcze nie w tym momencie, bo czuje że fani potrzebują jej rad.

Jakie to szczęście, że logika ma swoje granice i dopiero gdzieś za nią zaczyna się – Wszystko. Wszystko co doskonałe, nienazwane, nieskończone, WszechObecne, WszechMocne, WszechWiedzące, Magiczne. Boskie – napisała Edzia w opisie live.

Oczyszczająca dieta Edyty Górniak

Edyta wystąpiła w transmisji na żywo i postanowiła opowiedzieć, jak wygląda jej żywienie. Przy okazji zachęciła fanów do zmiany. Diva nie je mięsa i ryb. Jest na diecie, która „oczyszcza życie, serce i głowę”.

Uduchowiona Edyta Górniak prosi WYŻSZE SIŁY o wsparcie

Chciałabym Was nakłonić, żebyście przeszli na taką bardziej radykalną dietę. Niezależnie od swoich nawyków żywieniowych fajnie byłoby oczyścić organizm –  nie jeść mięsa, nawet tego rybiego. Jeść kaszę, owoce, warzywa i w ogóle jeść mniej. Spożywać dużo płynów, zwłaszcza wody, ale nie każdej, bo każda ma inne źródło – wyliczała Edyta.

Menu Edyty składa się z kasz, dużej ilości warzyw i owoców. Gwiazda pilnuje również, by regularnie nawadniać organizm, jednak uważa jaką wodę pije.

Faktycznie, jeśli nie można napić się wody ze strumienia, z górskich potoków, to nie ma w niej flory bakteryjnej, która jest cenna. Ta butelkowa jest uśmiercona. Starajcie się odmawiać sobie cukrów, bo to narkotyk, który uzależnia od pierwszego gryza – dodała.

Spróbujecie zaleceń Edyty?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Koleżanka z branży o wymaganiach Edyty Górniak. „Z*ebała poprzez swoje fochy i gwiazdorzenie”

Magda Gessler uderza w Edytę Górniak: „Fałszujesz koleżanko!”

Chory na covid ATAKUJE Górniak. „Dziękuję za docenienie roli statystów”

Sonda

poll-violet
1

Zgadzam się z Edytą - to robota globalistów

2

Nie wierzę w to, a wypowiedź Górniak o tym, że nigdy nie pozwoli się zaszczepić, uznaję za szkodliwą

Edyta Górniak w drapieżnej stylizacji.

Edyta Górniak, fot. Kurnikowski/AKPA.

Edyta Górniak w połyskliwej mini.

Edyta Górniak, fot. Gałązka/AKPA.

Edyta Górniak w niebieskim płaszczu.

Edyta Górniak, fot. AKPA.