Karolina Pisarek (23 l.) pracuje jako modelka i musi zwracać uwagę na to, jak wygląda jej sylwetka. Pisarek przyznała, że choruje na niedoczynność tarczycy i przez to musi jeszcze bardziej pilnować swojej wagi. Karolina opowiedziała o zabiegu, który pomaga jej radzić sobie z nadprogramowi kilogramami. Zdecydowała się na zamrażanie tłuszczu i poleciła ten zabieg osobom chorującym na tarczyce. Julia Kuczyńska ostro zareagowała na jej słowa.

Internauci podejrzewają, że Maffashion jest po baby shower. Typują płeć dziecka

Maffashion krytykuje Karolinę Pisarek za polecanie sponsorowanego zabiegu

Karolina Pisarek, tak jak Maffashion cierpi na niedoczynność tarczycy. Swego czasu influencerka opowiadała, jak choroba wpłynęła na jej zmieniającą się sylwetkę, czy opuchniętą twarz.

Maffashion pokazała, jak niedoczynność tarczycy wpłynęła na stan jej brwi. Zdradza, że nie ma permanentnego, ani henny

Teraz modelka postanowiła opowiedzieć fanom na Instagramie o swoich problemach. Karolina zauważyła, że tyje pomimo zdrowego odżywiania, szaleją jej hormony i nagromadza się woda w jej organizmie, przez co wygląda na większą.

Pisarek zaapelowała na InstaStory do osób cierpiących  na niedoczynność tarczycy i poleciła im sponsorowany zabieg ujędrniająco-wyszczuplający, na który swego czasu zdecydowała się również Sandra Kubicka, jednak z innych powodów.

Karolina Pisarek mimo KORONAWIRUSA snuje się po ulicach Warszawy

Apeluję do osób, które zmagają się z niedoczynnością tarczycy. Przyznam się, że ostatnio moje hormony zaczęły strasznie wariować. Nie wiem, co się dzieje. Co prawda dużo pracuję, jestem na planie od rana do nocy. Nie mam czasu na siłownię, ale staram się zdrowo odżywiać. Jak widać, z jednego dnia na drugi, przez jedną noc potrafię „przytyć” pięć kilo – powiedziała Karolina na InstaStories.

Karolina Pisarek poleca zabieg zamrażający tłuszcz i apeluje do osób chorych na tarczycę.

Karolina Pisarek poleca zabieg zamrażający tłuszcz i apeluje do osób chorych na tarczycę. Fot.InstaStory.karolina_pisarek.

Kriolipolizia zaliczana jest do zabiegów wyszczuplających. Pisarek opowiedziała więcej na temat zabiegu i poleciła klinikę, jednak nie dodała, że osoby chore w pierwszej kolejności powinny udać się do lekarza. 

Jest to zabieg nieinwazyjny, który poprzez zamrożenie tkanki tłuszczowej, pomaga nam się jej pozbyć z ciała – powiedziała Karolina.

Maffashion reaguje na polecenie przez Pisarek zabiegu dla osób z niedoczynnością tarczycy

Influencerka postanowiła skrytykować Pisarek, jednak w swojej wypowiedzi nie wypowiedziała jej imienia. Niewątpliwie jednak miała na myśli modelkę – mówiąc „pewna celebrytka”. Kuczyńska przyznała, że nie chce rozkręcać „dramy”, ale zależy jej, by nie wprowadzać widzów w błąd. Julka od 17 roku życia zmaga się z niedoczynnością tarczycy i ten temat nie jest dla niej obcy.

Maffashion pokazała twarz bez makijażu! „Świeżo po zmyciu… „

Nie zależy mi na tym, żeby robić dramy, tylko przejść do tematu niewprowadzania w błąd ludzi, którzy chorują na choroby tarczycy. W owym story rozchodziło się tylko i wyłącznie o przytycie.

Kuczyńska podkreśliła, że podstawą leczenia jest wizyta u endokrynologa i zrobienie odpowiednich badań i dobranie leków.

Nie jest tak, że bierze się leki i koniec. Potrzebna jest odpowiednia dieta, ćwiczenia, można iść na jakieś zabiegi, ale to wszystko jest uzupełniające obok podstawy, czyli pójścia do endokrynologa, zbadania się, uregulowania gospodarki hormonalnej. Najpierw badania, a później inne rzeczy – skwitowała Julia.

Dana osoba podaje jako rozwiązanie zabieg zamrażania tłuszczu. Nie zabiegi, tylko najpierw trzeba iść do lekarza! Jeśli jesteśmy osobami publicznymi, to bardzo proszę, dbajmy o to, co mówimy, aby nie wprowadzać innych w błąd, bo może się to dla nich skończyć naprawdę nieprzyjemnie – zakończyła influencerka. .

Karolina raczej widziała Story Julki, bo z jej profilu zniknął apel do osób chorych na tarczycę.

Zgadzacie się z Maffashion?

Dobrze zrobiła, że zareagowała?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Maffashion tłumaczy się z retuszowania zdjęć: „Chciałam coś zamazać”

Karolina Pisarek OSZUKANA przez kierowcę. „Nie ujdzie mu to płazem”

Karolina Pisarek jest singielką? Ponoć ROZSTAŁA się z partnerem

Maffashion na ściance.

Maffashion/fot. AKPA.

Karolina Pisarek na imprezie branżowej.

Karolina Pisarek na imprezie branżowej, fot. AKPA

Karolina Pisarek na ściance.

Karolina Pisarek/fot. AKPA.