Magda Gessler (66 l.) jest jedną z najbarwniejszych polskich gwiazd. Jej burza loków i krągłości to znaki rozpoznawcze restauratorki. Ostatnimi czasy możemy oglądać szczuplejszą i wysportowaną figurę Magdy. Pochwaliła się efektami diety i zdradziła, czym się odżywia.

Magda Gessler wdrapała się na sedes, żeby pokazać, JAK SCHUDŁA

Magda Gessler schudła na swojej autorskiej diecie. Jadła pomidory i uprawiała seks

Gessler z początkiem sierpnia pojechała na urlop do swojego partnera, który mieszka w Kanadzie. Po kilkunastu dniach spędzonych z ukochanym dodała zdjęcie, na którym widzimy jej spektakularną metamorfozę. Gwiazda w tak krótkim czasie straciła sporo kilogramów, a zmiana widoczna jest na pierwszy rzut oka. Fani Magdy od razu zaczęli dopytywać, jak to zrobiła. Jej sposób jest zaskakujący. Restauratorka pod zdjęciem napisała:

Tak się mam po pomidorach … i pierwszej miłości …,Walduś … zawsze wam mówię ze dobra energia czyni cuda i nie ma czym jej zastąpić.

Fani nie mogli pozostawić bez komentarza spektakularnej metamorfozy Magdy Gessler. Posypały się słowa uznania i gratulacji. W końcu tak naprawdę udało się Magdzie sporo schudnąć w stosunkowo krótkim czasie. Gessler będąc w Kanadzie zajadała się warzywami. Najbardziej smakowały jej zerwane z ogródka pomidory, papryki, ogórki i cebula! Wszystko zakrapiała oliwą. Magda  nie zapomniała o ruchu, a jak sama przyznała na swoim Instagramie, razem z Waldemarem spędzała upojne chwile. 😉

scena z: Magda Gessler, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Magda Gessler, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Tadeusz Müller, Magda Gessler, Lara Gessler, SK:, , fot. Filip Radwański/AKPA

Podoba Wam się autorska dieta Magdy Gessler?

ZOBACZ WIĘCEJ:

HIT! Magda Gessler TAŃCZY z córką Larą i ukochanym Waldemarem

Magda Gessler: uwaga do hejterów; odczepcie się od moich ust!!!

Magda Gessler może mieć problemy z prawem; wszystko przez swoje lody