Magda Gessler wielokrotnie była krytykowana za wysokość cen serwowanych przez nią dań. Gwiazda TVN zawsze podkreśla, że wygórowany cennik restauracji prowadzonych przez gospodynię „Kuchennych rewolucji” jest efektem stosowania w jej lokalach produktów najwyższej jakości.

Magda Gessler PIERWSZY RAZ świętuje dzień babci! Tym zaskoczyła Larę

Pączki Magdy Gessler

Choć Magdzie Gessler zarzucano wiele – od niezwiązanych włosów w kuchni po niewybredny język, którym słynna restauratorka okrasza swoje występy w telewizji, to nie można jej odmówić marketingowego zmysłu.

Magda Gessler postanowiła uczcić Tłusty Czwartek, proponując promocję dla seniorów. Zwykle za słodkie wypieki Magdy Gessler trzeba zapłacić ok. 11 złotych. W ten wyjątkowy dzień, otwierający ostatni tydzień karnawału, Magda Gessler postanowiła zaproponować seniorom pączki za złotówkę. O promocji poinformowała na Facebooku i Instagramie.

Magda Gessler z nagim biustem! Odtworzyła słynny obraz

Restauracja U Fukiera Magda Gessler jutro przez cały dzień serwuje pączki dla seniorów! Zasady są bardzo proste – 1 pączek dla 1 seniora za 1 zł.., przez cały dzień. Zapraszam. Ciepłe pączki… z wiśnia, z maliną.. przez cały dzień – napisała Gessler.
Wcześniej Magda Gessler oferowała w promocyjnej cenie zupy dla seniorów.
Magda Gessler na ściance

Magda Gessler/fot. AKPA

Warszawa, 25.02.2020, Prezentacja ramówki Discovery TVN wiosna 2020,,Image: 500971670, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Radoslaw NAWROCKI / Forum