Magda Gessler w ubiegłym roku po raz pierwszy została babcią, kiedy jej córka Lara powitała na świecie swoje dziecko – córeczkę Nenę. To oznacza, że słynna restauratorka debiutuje w roli gwiazdy Dnia Babci, który w Polsce obchodzony jest 21 stycznia.

Polarna Magda Gessler przemierza ulice Warszawy. Zobaczcie TE BUTY

Lara Gessler – ciąża

Ciąża Lary Gessler była sporym zaskoczeniem w świecie show biznesu. Kiedy informacja została oficjalnie potwierdzona, celebrytka chętnie relacjonowała jej przebieg i opowiadała o przygotowaniach do debiutu w roli mamy. Zdradziła również, że Magda Gessler zapowiada się na doskonałą babcię.

Ona się bardzo, bardzo ucieszyła. Sama mówi, że będzie lepszą babcią niż mamą. Ja uważam, że w sumie wyszło nie najgorzej, więc nie ma co narzekać. Na pewno będzie babcią z typu babć rozpieszczających, eksternistycznych. Nie takich, której podrzucasz dziecko, jak musisz wyjść wieczorem na kolację, bo pewnie ona będzie już wtedy na drugiej kolacji. Więc absolutnie nie, ale na pewno będzie tą babcią od rozpieszczania – wyznała w rozmowie z Jastrząb Post.

 

Nic więc dziwnego, że Lara postanowiła uczcić swoją mamę z okazji wyjątkowego święta. Na jej Instagramie pojawił się filmik, na którym Magda Gessler bawi się z rozweseloną wnuczką. Nagranie uzupełnił wzruszający wpis.

Magda Gessler z nagim biustem! Odtworzyła słynny obraz

Wszystkiego najlepszego dla naszej kochanej Babci Magdusi🥰 Nigdy nie sądziłam, że zobaczę Ciebie w takim wydaniu… Taką rozczuloną i przejęta. Dziękuję, że tu jesteś. Dla Neny i dla mnie.

Magda Gessler BEZ MAKIJAŻU: „Nie tak młodo ale prawdziwie”

Spodziewaliście się, że Magda Gessler odnajdzie się w roli babci?

Magda Gessler, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Magda Gessler, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Magda Gessler z córką

Magda Gessler, Lara Gessler, fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Warszawa, 25.02.2020, Prezentacja ramówki Discovery TVN wiosna 2020,,Image: 500971670, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Radoslaw NAWROCKI / Forum