Magda Gessler poddaje się jesiennej nostalgii i coraz częściej publikuje archiwalne zdjęcia. Nie dalej jak wczoraj pokazała zdjęcia małej Lary, a dziś znów możemy podziwiać kolejną pocztówkę z podróży do przeszłości słynnej restauratorki.

Magda Gessler pokazała zdjęcia 6-letniej Lary! Bardzo się zmieniła?

Magda Gessler na starych zdjęciach

Magda Gessler miała nie byle jaki powód do podzielenia się z obserwatorami zdjęciem sprzed 25 lat – srebrny jubileusz świętuje bowiem jedna z jej restauracji.

Magda Gessler podzieliła się z milionem swoich obserwatorów zdjęciem zrobionym przed jej lokalem przy ulicy Mokotowskiej. W tle widać restauratorkę, jednak główną rolę na zdjęciu gra zajadająca się ciastkiem kilkuletnia Lara.

Magda Gessler uderza w Edytę Górniak: „Fałszujesz koleżanko!”

Na zdjęciu widać, że 25 lat temu gospodyni „Kuchennych Rewolucji” nie była jeszcze miłośniczką iście barokowej fryzury złożonej z chrupiących sprężynek. Na tym etapie życia Magda Gessler nosiła krótkiego boba. Ekstrawagancki charakter przyszłej gwiazdy TVN zdradzała jedynie duża ilość biżuterii widoczna na jej nadgarstku.

Pod postem momentalnie zaroiło się od pozytywnych komentarzy. Większość z obserwatorów stwierdziło, że Magda Gessler jest jak wino i z wiekiem wygląda coraz lepiej.

Magda Gessler tłumaczy się za „DROŻYZNĘ” w nowym lokalu: „Tu nie ma miejsca na miernotę”

Podzielacie tę opinię?

Magda Gessler. Fot. Filip Radwański/AKPA

Magda Gessler, fot. Filip Radwański/AKPA

Tadeusz Muller, Magda Gessler, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Magda Gessler w okularach

Magda Gessler w okularach fot. Lukasz Gagulski / Forum

Magda Gessler

Magda Gessler fot. AKPA/AKPA