Makijaż od zawsze był pasją Magdaleny Pieczonki, ale ona swoją przyszłość wiązała z marketingiem. Z czasem jednak pasja wygrała i stała się pracą. Dziś Pieczonka jest jedną z topowych polskich makijażystek i zyskała grono fanów, którzy chcą śledzić nie tylko jej poczynania zawodowe.

Magdalena Pieczonka zdradza jak wykonać idealny makijaż GLOW (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

Magda Pieczonka – waga, wzrost

Magdalena Pieczonka jest bardzo aktywna w sieci i niemal codziennie udziela się na Instagramie, gdzie prowadzi nawet dwa profile – jeden jest poświęcony jej stylizacjom. Pieczonka pozostaje zatem w stałym kontakcie z fanami i bardzo często daje im możliwość zadawania jej pytań.

A pytań nie brakuje. Internauci pytają ją o kosmetyki, ubrania, dietę itd. Ostatnio ktoś zapytał makijażystkę o jej wagę i wymiary. Magda wymiarów nie podała, ale zdradziła ile ma wzrostu i ile waży.

53 kg/173 cm wzrostu – wyjaśniła Pieczonka.

Makijażystka zdradziła też, że kilka lat temu zmieniła swoje nawyki żywieniowe – zrezygnowała z jedzenia mięsa, ograniczyła jedzenie makaronu i pieczywa. Dodała też, że obecnie ma catering i stara się jeść 1500 kcal dziennie.

Kilka la temu zmieniłam swoje nawyki żywieniowe. Zrezygnowałam z mięsa, choć raz na jakiś czas zjem rybę lub owoce morza, rzadko jem pieczywo i makarony i nie przepadam za słodyczami. Kalorii nigdy nie liczyłam i nie zamierzam. Mam catering 1500 kalorii, ale czasami jeszcze podjadam – wyjaśniła.

ZOBACZ TEŻ:

Magda Pieczonka świętuje kolejny sukces – została ambasadorką Zalando Beauty

Magda Pieczonka wylicza makijażowe błędy Polek: „Pamiętajmy, że zasada MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ jeszcze nikomu nie zaszkodziła”

Magda Pieczonka w białych kozakach – kowbojkach wychodzi z Pytania na śniadanie (ZDJĘCIA)

Magda Pieczonka zdradziła, ile waży

Magda Pieczonka/Instagram/magdapieczonkamakeup

Magda Pieczonka zdradziła, jaką ma dietę

Magda Pieczonka/Instagram/magdapieczonkamakeup

Magdalena Pieczonka na ściance

Magdalena Pieczonka/fot. AKPA

Magdalena Pieczonka na ściance

Magdalena Pieczonka/fot. AKPA

Magdalena Pieczonka na ściance

scena z: Magdalena Pieczonka, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Magdalena Pieczonka na ściance

Magdalena Pieczonka/fot. AKPA