Magdalena Cielecka od lat wierna jest swoim długim, blond włosom. I nawet jeśli aktorka decyduje się na jakieś zmiany w wyglądzie, są one raczej nieduże i dotyczą odcienia fryzury czy delikatnego cięcia lub grzywki. Zastanawiacie się może, jak 49-latka wyglądałaby w ciemnej czuprynie? Jeśli tak, nie musicie wysilać wyobraźni, ponieważ gwiazda pokazała nam się właśnie w brązowej burzy krótkich loków!

Bartosz Gelner POTWIERDZIŁ związek z Magdaleną Cielecką

Magdalena Cielecka zmieniła fryzurę?

Aktorka wrzuciła właśnie na swój Instagram zdjęcie w krótkich, ciemnych włosach. Czy Magdalena Cielecka zmieniła więc fryzurę? Spokojnie. Metamorfoza, którą nam zaprezentowała to teatralna charakteryzacja, a ciemne loki zapewne są peruką.

Pani Burstner w swojej wieloznaczności. „Koniec” Krzysztofa Warlikowskiego w @teatr_nowy do niedzieli! Zapraszamy – napisała Magda.

Niemniej jej fanom „nowy image” bardzo przypadł do gustu. W komentarzach padło wiele miłych słów. Wielu obserwatorów aktorki stwierdziło też, że w takiej wersji jest nie do poznania. A wy co sądzicie?

scena z: Magdalena Cielecka, SK: „Chyłka” – spotkanie prasowe z Magdaleną Cielecką i Remigiuszem Mrozem, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Magdalena Cielecka, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Magdalena Cielecka, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA