Od czasu legendarnego wykonania piosenki „Pada śnieg” przez siostry Godlewskie nic nie jest już takie samo. Ich spektakularny występ miał miejsce w 2018 roku, więc było oczywiste, że musi pojawić się ktoś, kto zdecyduje zawalczyć o ich miejsce na rodzimej scenie muzycznej.

Atencyjna Esmeralda Godlewska o protestujących kobietach: „Pie*rzyć Wasz protest”

Magdalena Lubacz wygrała 3. edycję programu, w którym Małgorzata Rozenek-Majdan z pomocą śmiertelnie poważnych „mentorek” usiłuje przekształcić rozrywkowe dziewczyny w damy na miarę telewizyjnych wyobrażeń. Po zwycięstwie w telewizyjnym show Magdalena wyjechała na pół roku do Londynu, a następnie osiedliła się w Warszawie.

Jako mieszkanka stolicy Magdalena skupiła się na promowaniu kolejnych produktów na Instagramie oraz pokazywaniu prywatnego życia. Było więc kwestią czasu, kiedy Lady Magdalena wpadnie na pomysł, żeby coś zaśpiewać lub zaprojektować.

Małgorzata Rozenek pokazała SIKAJĄCEGO Radka? Fani nie mają złudzeń

Wybór padł na muzykę i światło dzienne ujrzała autorska interpretacja kolędy „Cicha noc”, którą Magdalena wypuściła do sieci pod pseudonimem Maluba. Jak można było się spodziewać, hiphopowa wersja religijnej pieśni nie spotkała się wyjątkowo ciepłym przyjęciem internautów. Maluba zdecydowała się usunąć piosenkę,  ta jednak zaczęła krążyć w drugim obiegu. Ostatecznie wróciła na kanał Magdaleny.

Ponownie udostępniam moją interpretację znanej kolędy. Internet rządzi się swoimi prawami i pomimo usunięcia była ona udostępniana na innych kanałach. Zaśpiewałam ją tak jak to czułam – nie miałam zamiaru obrazić niczyich uczuć religijnych, bo sama jestem osobą wierzącą. Postanowiłam wziąć hejt na klatę i pomimo życzenia mi śmierci – zmierzę się z tym jak konsekwentny człowiek. Życzę miłego słuchania. Jeśli zepsułam Wam święta, to zwyczajnie przepraszam – napisała Magdalena, oznaczając Ryszarda Rynkowskiego jako autora słów XIX wiecznej kolędy.

Komentarze nie pozostawiają złudzeń – słuchacze są pewni, że narodziła się kolejna gwiazda na miarę sióstr Godlewskich.

  • Zaginiona siostra Godlewska.
  • Jednak ten Projekt Lady nic nie dał 😔 Myślałam że nie znajdzie się nikt gorszy od Godlewskich ale Ty przesadziłaś…
  • Odnalazła się zaginiona siostra Godlewskich.
  • Chyba ktoś tu się w Godlewskie bawi.

Uczestniczka Projekt Lady otworzyła własny biznes – Czy tym właśnie zajmuje się dama?

Też uważacie, że taka wersja kolędy to przesada?

 Magdalena Lubacz

Magdalena Lubacz, fot. Kurnikowski/AKPA

 Magdalena Lubacz

Magdalena Lubacz, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

 Magdalena Lubacz

Sandra Rogaczewska, Magdalena Lubacz, Agnieszka Koszelak, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Projekt Lady

Magdalena Lubacz, Tatiana Mindewicz-Puacz, Marta Tomczak, Irena Kamińska-Radomska, Roksana Gac, fot. Gałązka/AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Różowa Małgrzata Rozenek, fot. AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan/fot. AKPA