Mimo tytułu „Naczelnej Ambasadorki Despacito w kraju” Maja Bohosiewicz nie weźmie w tym roku udziału w Sylwestrze życia z Lisem Fonsi. Aktorka spakowała walizki, zgarnęła dwójkę małych i dzieci i z partnerem poleciała na Mauritius.

Maja Bohosiewicz o swoim partnerze: Szczęściara ze mnie!

Pierwszego wieczoru rozmarzona gwiazda wrzuciła na Instagram swoją fotkę z kieliszkiem szampana.

50% naszych dzieci zachowało 100% aktywności podczas lwiej części podróży. Nie musiałam kupować słuchawek współpasażerom jak Amal i George, Air France zrobiło to za nas. Nota bene, dlaczego oni nie latają tylko privat jetami? Ja bym latała gdybym była Georgem. A tym czasem po nocnym spaniu które okazało się tylko regeneracyjną drzemką ( koszmar rodzica) mamy dwójkę wyspanych dzieci na tarasie, godzinę 22:00 oraz butelkę szampana. 🥂🥂🥂🥂🥂 #happy #holidays #eccotravel #mauritius – napisała.

Fanki szybko zauważyły, że na palcu Mai lśni piękny pierścionek.

Dobra, wszyscy życzą udanych wakacji ale ja widzę błyszczący pierścionek na „fakjuku” i bynajmniej nie z odpustu 🙀🙀🙀można gratulować ?!!!!! – piszą.

Maja na razie nie odpowiedziała. Ale na kolejnej fotce tez widać pierścionek.

Maja Bohosiewicz pokazuje nie do końca idealny brzuszek po ciąży

Każde jedno „łe łe łe” było warto przeżyć dla tej pogody, wody, ludzi. Mauritius jest pełen uśmiechu, pysznych owoców morza, słońca. Aura udziela się naszym dzieciom i musze przyznać, że w tych okolicznościach są radośni a później tak zmęczeni że padają na drzemki jak muchy. Każdy o innej godzinie ale zajmować się jednym dzieckiem, a zajmować się dwójką 😂👊… sami wiecie. Jedno dziecko luxus, dwójka niepłaczących luxus, jedno wyje, drugie siedzi luxus, oba wyją – luxus pod warunkiem, że na każde wyjące przypada jeden dorosły 😂👊 także jest DOSKONALE! Nie wiem co na wakacjach robią ludzie bez dzieci. Pewnie się nudzą jak mopsy🤔🤔🤔 @eccotravelpl #eccotravel #mauritius – napisała Maja Bohosiewicz.

Dołączamy do pytania: czy można gratulować?

Każde jedno „łe łe łe” było warto przeżyć dla tej pogody, wody, ludzi. Mauritius jest pełen uśmiechu, pysznych owoców morza, słońca. Aura udziela się naszym dzieciom i musze przyznać, że w tych okolicznościach są radośni a później tak zmęczeni że padają na drzemki jak muchy. Każdy o innej godzinie ale zajmować się jednym dzieckiem, a zajmować się dwójką 😂👊… sami wiecie. Jedno dziecko luxus, dwójka niepłaczących luxus, jedno wyje, drugie siedzi luxus, oba wyją – luxus pod warunkiem, że na każde wyjące przypada jeden dorosły 😂👊 także jest DOSKONALE! Nie wiem co na wakacjach robią ludzie bez dzieci. Pewnie się nudzą jak mopsy🤔🤔🤔 @eccotravelpl #eccotravel #mauritius

Post udostępniony przez Stara dzidziutków (@majabohosiewicz)