Maja Bohosiewicz jest młodszą siostrą Sonii Bohosiewicz – zrezygnowała z aktorstwa i zajęła się prowadzeniem własnej marki odzieżowej: „LeCollet”. Może też pochwalić się jako szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci.

Maja Bohosiewicz wyznaje: „Szlochałam w mieszkaniu mając na rękach dwutygodniowe niemowlę…”

Mąż Mai Bohosiewicz kupił jej działkę

Maja Bohosiewicz poślubiła Tomasza Kwaśniewskiego w Sylwestra 2018 roku. Wówczas było głośno o ich weselu, ponieważ para młoda zorganizowała w klimacie „Wielkiego Gatsby’ego”. Po ich relacjach na Instagramie można zauważyć, że małżeństwo nadal ma się dobrze, dużo spędza ze sobą czasu i podróżuje.

Aktorka właśnie pochwaliła się niezwykłym prezentem od męża. Tomasz Kwaśniewski kupił jej działkę na wsi. Na razie nie wiadomo, czy stoi na niej dom, czy dopiero tam powstanie, ponieważ Maja pokazała tylko bramę, która została pięknie udekorowana przez męża:

Posesja Mai Bohosiewicz i rodziny – taki widnieje napis na bramie.

Maja Bohosiewicz o wadach i zaletach prowadzenia firmy. Ujawniła, ile ma kosztów stałych. Suma zwala z nóg

Gwiazda nie kryje wzruszenia. Pochwaliła się działką na Instagramie i zdradziła, że to dla niej wyjątkowe miejsce, ponieważ zabierała ją tam siostra, Sonia.

Matko Bosko!!!! Co za dzień!!!! Mój kochany Stary sprawił, że zostałam sąsiadką najlepszego człowieka nad Zegrzem @aska_folwarska. To dla mnie miejsce magiczne bo to tam, jak miałam 14lat zabierała mnie @soniabohosiewicz i śpiewałam karaoke do wczesnych godzin porannych. To tam dostałam swoje pierwsze tipsy  i to tam po raz pierwszy poznałam najlepszych ludzi, którzy są ze mną po dziś dzień! Kuba  Aśka! Dziękuje wam za te możliwość! Obiecuje być super sąsiadką i robić najlepsze głośne imprezy! A przy okazji zostałam wciągnięta do Koła Gospodyń Wiejskich w Skubiance!!! Kochane moje ludzie!!!! Alem szczęśliwa – napisała Maja.

Maja Bohosiewicz przeżyła KOSZMAR na własnym ślubie! Odważne wyznanie

Maja Bohosiewicz w seksownej stylziacji na imprezie branżowej.

Maja Bohosiewicz, fot. Podlewski/AKPA.

Maja Bohosiewicz Fot. Kurnikowski/AKPA