Maja Bohosiewicz, która obecnie spełnia się jako influencerka, businesswoman i mama jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie chętnie opowiada fanom o swoim życiu i odpowiada na ich pytania. Fani cenią sobie jej szczerość oraz humorystyczne podejście do życia.

Maja Bohosiewicz chwali się ZROBIONYM biustem. Zdradza, ile kosztowały!

Internautka skrytykowała Maję Bohosiewicz za reklamowanie suplementów. Gwiazda odpowiedziała

W relacjach u Mai bardzo często mamy okazję słuchać o polecanych przez nią suplementach z prowadzonego przez jej męża sklepu Health Labs. Celebrytka łyka całe garści leków i proszków na ładną cerę i włosy, na niedobory witamin i minerałów w organizmie oraz jędrną skórę. Niestety jakiś czas temu udała się na badania krwi, na których wyszło jej, że pomimo brania suplementów ma straszne niedobory! Maja przyznała jednak, że wpływ na to miała jej zła dieta, ponieważ była tak zapracowana, że w ciągu dnia omijała wiele posiłków, a głód zapychała słodyczami i ciastami.

Maja nie przestała więc zachęcać swoich obserwatorów do inwestowania w suplementy, a w nowej relacji pochwaliła się, że firma jej męża zajęła się teraz również produkcją kosmetyków. Jedna z internautek wysłała jej wiadomość prywatną, w której zarzuciła jej, że przy swoich obecnych, złych wynikach badań powinna zaprzestać polecania supli, ponieważ „robi słabą reklamę” swojemu mężowi:

Maja…Jak widać kilogramy supli i kremów nic nie dają jeśli się o siebie nie dba w kontekście diety….Więc na ten moment z twojej strony to słaba reklama firmy męża…Bo to może być dopełnieniem diety a nie podstawa…Chyba dzieci nie głodzisz i nie wciskasz im tylko supli?

O dziwo, Maja Bohosiewicz zgodziła się z internautką i ponownie przyznała, że jej dieta i tryb życia nie były czymś godnym naśladowania:

Totalnie się z panią zgadzam, to chyba nawet cytat ze mnie. No ale co ja mogę? Mam udawać, że świetnie się prowadziłam ostatnie miesiące i jadłam 5 posiłków i dlatego mam takie wspaniałe badania krwi? Czy powinnam się rozwieść bo nie jestem godna tytułu żony króla suplementów? Co zrobić?! No szewc bez butów chodzi. Nie dbałam o dietę, zajechałam się w pracy i na siłowni i wszędzie chciałam być na 100%…do tej pory się udawało. A teraz trzeba się wziąć za siebie i tyle.

IG: majabohosiewicz

W jednej z następnych relacji udostępniła również krótki filmik, na którym postanowiła odnieść się do wiadomości od internautki i ze śmiechem zapytała męża o opinię:

Powiedz mi, skoro ja mam takie fatalne badanie krwi, czy ja jeszcze jestem godna tytułu „Żony Króla Suplementów”. Czy powinnam już abdykować?

Na co on odparł:

No słuchaj, po pierwsze musisz zacząć jeść. Słuchaj się przede wszystkim Michała, Pauliny i Asi i mnie.

IG: majabohosiewicz

OMG! Maja Bohosiewicz miała zagrać w DZIEWCZYNACH Z DUBAJU

Maja Bohosiewicz niecierpliwie wyczekuje propozycji castingu. Marzy jej się nowa rola w filmie

Q&A nie skończyło się jednak na „aferze” suplementowej, ponieważ inna obserwatorka Mai zmieniła temat i zapytała iedy w końcu będziemy mieli okazję zobaczyć ją na ekranie, czy to w filmie, czy serialu. Maja odparła rozbrajająco, że sama się nad tym zastanawia i wciąż czeka na telefon z propozycją castingu. Zdradziła jednak, że wkrótce będziemy mieli okazję ujrzeć ją w sekretnym projekcie:

Zobaczycie mnie niebawem w pewnym projekcie. A filmy i seriale? Nie wiem! Ale czekam!! Czekam grzecznie na telefon z propozycją castingu. Jak zadzwonią to się ładnie przygotuję i pójdę się zaprezentować. Ale nie dzwonią. Kurde bele, może numeru nie mają?

IG: majabohosiewicz

Na koniec zdradziła ile lat róznicy jest między nią, a jej siostrą Sonią. Okazuje się, że między kobietami jest 15 lat różnicy, jednak nigdy nie było to dla nich problemem i obydwie od zawsze dobrze się dogadywały. Do odpowiedzi Maja dołączyła fotkę, na której Sonia trzyma swoją malutką siostrę na kolanach.

IG: majabohosiewicz

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!