Maja Hyży w końcu możesz powiedzieć, że w pełni jest szczęśliwa. Ma ukochanego partnera, Konrada, synów bliźniaków i  1,5-roczną córeczkę Tosię. Jeszcze niedawno głośno było o niej za sprawą poruszających wyznań na temat byłego męża.

Maja Hyży: „Jestem sobą!” Artystka tłumaczy dlaczego zdecydowała się podzielić bolesną stratą

Maja Hyży szykuje się do ślubu

Maja Hyży jeszcze w marcu zapewniała w „Plejadzie”, że na razie nie myśli o sformalizowaniu związku, bo nie ma na to czasu: „My nie rozmawiamy o tym, bo to samo przyjdzie. Bez żadnej presji, bez żadnego narzucania, bo „już jest dzidzia na świecie i tak by wypadało”, albo „co rodzina powie” – mówiła w Plejadzie.

Maja Hyży straciła ciążę: „Nie zapomnę dlaczego Ciebie z Nami nie ma”

Teraz „Twoje Imperium” donosi, że Maja Hyży już cztery miesiące temu przyjęła oświadczyny i szykuje się do ślubu. Podobno partner wspiera ją w karierze i dopinguje na każdym kroku. Wyznała na łamach tabloida, że Konrad Kozak traktuje jej synów, jak własnych:

Nie ukrywam, że wprowadzanie Konrada do naszego życia było dla mnie dużym wyzwaniem. Niepotrzebnie się stresowałam, bo okazało się, że Konrad moich synów poznał na meczu warszawskiej Legii, zanim ja się z nim związałam. Teraz chłopcy są dla niego jak synowie. Lepszego mężczyzny nie mogłam sobie wymarzyć – przyznaje w rozmowie z „Twoje Imperium”.

Maja Hyży pokazała dużą bliznę na udzie: „Jako nastolatka przeszłam przez swoje piekło”

Maja Hyży Fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Maja Hyży Fot. Podlewski/AKPA

Maja Hyży wychodzi ze szpitala

Maja Hyży wychodzi ze szpitala fot. AKPA/AKPA