Maja Hyży regularnie udziela się na Instagramie. Chętnie pokazuje swoje życie zawodowe, jak i prywatne. Na co dzień jest szczęśliwą mamą czwórki dzieci: dwóch córeczek i bliźniaków oraz narzeczoną Konrada Kozaka.

Maja Hyży stawia wymarzony dom! Pochwaliła się imponującym metrażem

Maja Hyży pokazała bliźniaków

Maja Hyży doczekała się bliźniaków razem z Grzegorzem Hyży: Wiktora i Aleksandra. Artystka przez długo czas ukrywała wizerunek chłopców, ponieważ życzył sobie tego jej były mąż. Natomiast z czasem ich stosunki nieco się ociepliły i Maja zaczęła pokazywać bliźniaków, ale bardzo rzadko.

Maja Hyży spodziewa się 4 dziecka, ale jej dom już teraz powiększył się o nowego członka rodziny!

Dziś piosenkarka pokazała najnowsze zdjęcie Wiktora i Aleksandra na Instagramie. Maja zrobiła im zdjęcie, kiedy żegnała się z chłopcami przed wyjazdem na obóz sportowy.

Przyznała, że za każdym razem, kiedy synowie ją opuszczają bardzo się o nich martwi:

Obóz czas zacząć ⚽️
Pożegnalną ekipę mieli najlepszą
Za każdym razem jak wyjeżdżają, ściska mnie w żołądku i próbuje trzymać fason(nigdy nie wychodzi🤪😎). Takie wyjazdy uświadamiają mnie, jak szybko Nasze dzieci dorastają. Kto się zawsze rozkleja, jak wysyła swoje dziecko na wyjazd ??? – napisała Hyży.

Widzimy, że Wiktor i Aleksander w ostatnim czasie wyrośli na przystojnych chłopaków. Jak przystało na bliźniaków, są tak samo ubrani w stroje z Adidasa, nawet walizki mają te same.

Maja Hyży o ślubnych planach. Porzuci nazwisko po byłym mężu! „Nie będzie mi szkoda”

Maja Hyży, Konrad Kozak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Konrad Kozak, Maja Hyży, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Grzegorz Hyży, SK:, , fot. AKPA