Doda przygotowała fanom wielką niespodziankę. Od września widzowie mogą śledzić przygotowania artystki do wielkiego koncertu w jej reality show „Doda. Dream Show”. Odsłania w nim kulisy swojej pracy oraz relacji z przyjaciółmi i rodziną.

Doda i Pachut jednak są razem?! Zostali przyłapani razem po koncercie

„Doda. Dream Show”. Maja Sablewska mówi o pracy z Dodą

W ostatnim odcinku trwały dalsze prace nad trasą koncertową – Aquaria Tour. Natomiast największym zaskoczeniem 5. odcinka było pojawienie się specjalnego gościa, czyli Mai Sablewskiej, która lata temu była managerką zespołu Virgin, a pózniej samej Rabczewskiej do 2009 roku.

Sablewska po latach przerwała milczenie i ujawniła, jak pracowało się z Dodą. Do tej pory chodziły plotki, że Panie mają nadal ze sobą konflikt.

Doda to jest niezły harpagan. Jest jedna zasada – jej się nie wolno bać. Trzeba mówić jej, jak jest i trzeba słuchać. To coś, co ja jako menedżer używałam jako klucza do Dody”.

Tak się kochały i wygłupiały – Maja Sablewska z Dodą, gdy była jej menedżerką

Wyznała, że mimo tego, potrafi przeprosić:

Wtedy wiedziałam, że nawet jeśli się nie dogadamy w danym momencie, to za chwilę przyjdzie refleksja. Wiem, że Doda nie wygląda na taką osobę, ale ona nie dość, że ma refleksję, to jeszcze potrafi przeprosić. Bo to jest dobry człowiek – po prostu – wyznała Sablewska.

Z kolei Doda tak wspomina współprace z Mają Sablewską: „Ja Maję traktowałam jako bardzo serdeczną przyjaciółką. Miałyśmy taki team na patencie, jak zrobić różne fajne rzeczy, fajne show itd. Pomogła mi przetrzeć pewne szlaki i wtórowała mi w tych moich dziwactwach”. 

Przypominamy, że Doda w 2011 roku w wywiadzie dla Plotka przyznała, że nie chce mieć z Mają Sablewską nic wspólnego.

Nie szanuje jej jako osoby, nigdy nie podam jej ręki – powiedziała Doda.

Rok później artystka w rozmowie z Galą zdradziła, że znów mają dobre relacje. Do pojednania doszło, kiedy okazało się, że Rihanna i Lady Gaga miały taką samą nazwę trasy koncertowej, co Doda kilka lat wcześniej.

Zesemesowałyśmy się, że trasa koncertowa Rihanny nazywa się dokładnie tak jak moja: Diamond Tour. Lady Gagi nazywa się Palace Tour, tak jak moja, tyle że dwa lata temu. No i Maja napisała mi, że wszystko co najlepsze było już w Polsce. Od słowa do słowa umówiłyśmy się. Chociaż bardzo przeżyłam jej brak lojalności, to nie mogę wymazać z pamięci tych super rzeczy, które razem zrobiłyśmy – tłumaczyła.

Doda ostro pojechała po Mai Sablewskiej

Stwierdziła, że tacy ludzie jak Maja, z taką pasją do życia i pracy, rodzą się raz na milion:Tacy jak ja, raz na miliard. Majka jako jedyna umiała za mną nadążyć. Trzeba umieć z uśmiechem rozliczyć się z przeszłością. I nawet jeśli nie ma już powrotu do dawnych relacji, to warto mieć z tymi ludźmi kontakt”. 

 

scena z: Adam Darski, Doda, Maja Sablewska, Nergal, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Doda, Dorota Rabczewska, Maja Sablewska SK: , , , , , fot. Engelbrecht/AKPA

Doda, Maja Sablewska, Pokaz Paprocki&Brzozowski, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Doda, Dorota Rabczewska, Maja Sablewska, SK:, , fot. GrƒÖbczewski/AKPA