Małgorzata Kożuchowska (48 l.) aktualnie korzysta z pięknej pogody na tropikalnych wakacjach. Do tej pory nieznane było miejsce wypoczynku gwiazdy razem z rodziną. Mogliśmy jedynie domyślać się gdzie urlopuje Małgosia. Aktorka na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem, na którym rozwiewa wszelkie wątpliwości co do destynacji wakacyjnej wycieczki i przy okazji pokazuje jak walczy z falami oceanu w bikini!

Małgorzata Kożuchowska na rajskich wakacjach pokazuje zdjęcie SYNA!

Szczęśliwa Małgorzata Kożuchowska pokazuje płaski brzuch kąpiąc się w morzu!

Aktorka w dalszym ciągu korzysta z wakacji. Małgorzata dodała zdjęcie, na którym widzimy ją szczęśliwą, zażywającą kąpieli w oceanie. Kożuchowska pochwalić się może nienaganną figurą po ciąży. Gwiazda sfotografowała się w dwuczęściowym stroju kąpielowym. Bikini wpasowało się w największy trend lata – safari. Strój kąpielowy zdobiony był wzorem pasów zebry.

Happy BahamaMAMA😎😁🐠#happy#mama#ocean #sunset#family #holiday #nofilter #nature#nomakeup – podpisała zdjęcie aktorka.

Domyślać się można po wymownym podpisie aktorki, że spędza urlop z rodziną na przepięknych Bahamach. Fani w komentarzach nie mogli wyjść z podziwu nad figurą Małgorzaty Kożuchowskiej. Pozytywne komentarze sypały się jak z rękawa. Zdjęcie aktorki skomentował nawet kolega z planu Maciej Musiał czy  ulubiony projektant, Dawid Woliński.

Podoba się Wam figura Małgorzaty Kożuchowskiej?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Małgorzata Kożuchowska zajada śniadanie na tarasie. Co za willa!

KOŻUCHOWSKA TEŻ PRZERABIA SWOJE ZDJĘCIA? FANI NIE MOGĄ JEJ POZNAĆ NA ZDJĘCIACH!

Małgorzata Kożuchowska

Fot. AKPA.