Małgorzata Kożuchowska raczej stara się ukryć  swoje życie prywatne. Ciężko znaleźć na jej profilu instagramowym zdjęcia z mężem i synem Jasiem. Natomiast, kiedy jednak jest okazja, aktorce zdarzy się uchylić rąbka tajemnicy.

Małgorzata Kożuchowska „ukrywa się” przed synem. Pokazała WIELKĄ łazienkę!

Rodzice Małgorzaty Kożuchowskiej

Małgorzata Kożuchowska  spotkała się z rodzicami w miniony weekend. Podczas spotkania zrobili sobie rodzinne selfie, które wrzuciła do sieci. Napisała, jak ważni są dla niej rodzice:

Mama i tata. Rodzice. Dziadkowie. Teściowie.❤️ Wciąż w formie, wciąż razem, aktywni, pomocni, realizują swoje pasje! Dużo dużo zdrowia kochani! – czytamy. 

Małgorzata Kożuchowska świętuje 13. rocznicę ślubu

Kim są rodzice Małgorzaty Kożuchowskiej?

Leszek Kożuchowski jest doktorem nauk pedagogicznych i ekologiem. Przez lata był związany z Wyższą Szkołą Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu założoną przez Tadeusza Rydzyka, na której prowadził zajęcia z pedagogiki i ekologii. Ojciec aktorki prowadził także audycję „Porady ekologa” w Radiu Maryja. W 2018 roku zrezygnował ze współpracy z uczelnią i radiem Tadeusza Rydzyka.

Jadwiga Kożuchowska była nauczycielką w jednej z toruńskich szkół. Mówioną na mamę aktorki: „Boska Kożuchowska”, ponieważ zawsze chętnie pomagała swoim uczniom.

17 twarzy Małgorzaty Kożuchowskiej. Największa dama show-biznesu kończy 50 lat

Małgorzata Kożuchowska Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Bartłomiej Wróblewski, Małgorzata Kożuchowska na ściance

Bartłomiej Wróblewski, Małgorzata Kożuchowska/fot. AKPA