Małgorzata Rozenek i Renata Kaczoruk kilka lat temu brały udział w programie „Azja Express”. Tam nie darzyły siebie za dużą sympatią. Poza tym, modelka była związana wtedy z Kubą Wójewódzkim, z którym Perfekcyjna się nawet sądziła. Okazuje się, że już są w dobrych relacjach.

Renata Kaczoruk ostro ZAATAKOWAŁA Małgorzatę Rozenek!

Małgorzata Rozenek pogodziła się z Renatą Kaczoruk

Małgorzata Rozenek swego czasu oskarżyła Kaczoruk o hipokryzję, gdy ta poszła do „Tańca z Gwiazdami”.

Osoba, która twierdziła, że poszła do programu tylko dlatego, że chciała zwiedzić Azję, ale absolutnie nie popiera parcia na szkło i nie chce mieć z tym nic wspólnego i uważa polski show-biznes za wylęgarnię tak złych osób jak ja i idzie do programu, który jest stricte show-biznesowy. To jest dopiero klasyczny przykład braku konsekwencji i hipokryzji w polskim show-biznesie – powiedziała w rozmowie z „Party”.

Małgosia Rozenek-Majdan z Radkiem komentują zachowanie Renaty Kaczoruk!

Teraz w wywiadzie z „Pomponikiem” Renata Kaczoruk ujawniła, że między nimi nie ma już konfliktu, z czego bardzo się cieszy.

Miałam z nią kontakt i był super. Bardzo oczyszczająco. Spotkałyśmy się przy imprezie charytatywnej. Tematem były dzieci i to był moment trudny dla Polski, bo to był ten WOŚP tragiczny i tak była taka energia, że puszczamy, konflikty, bzdury, napięcia niepotrzebne i podałyśmy sobie ręce.

Modelka przyznała, że wyciągnęła rękę do Małgorzaty.

Nauczyła mnie moja mama tego, że konflikt, złość niszczy Ciebie, nie osobę, o której myślisz źle. Więc jeśli chcesz być wolnym człowiekiem i czuć tę lekkość i otwartość to pracujesz nad tym dla siebie. Żeby wyłączyć takie emocje.

Małgorzata Rozenek-Majdan miała na sobie stylowy garnitur

Małgorzata Rozenek-Majdan miała na sobie stylowy garnitur fot. AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan poprawia włosy

Małgorzata Rozenek-Majdan/fot. AKPA

Renata Kaczoruk w czerwonej sukni

Renata Kaczoruk/fot. AKPA

Renata Kaczoruk na ściance

Renata Kaczoruk/fot. AKPA