Małgorzata Rozenek słynie ze swojej aktywności w mediach społecznościowych, a jej konto obserwuje prawie 1,5 mln osób. Jednocześnie celebrytka ciągle walczy z oskarżeniami ze strony fanów, którzy zarzucają jej masę operacji plastycznych, botoksu i ostrego przerabiania swoich zdjęć lub stosowania instagramowych filtrów.

Małgorzata Rozenek pojechała na TRENING Anny Lewandowskiej i POŻAŁOWAŁA! „Ona chce nas ZABIĆ” (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek pokazała fotki z profesjonalnej sesji zdjęciowej. Fani wytknęli jej retusz

Teraz gwiazda opublikowała efekt profesjonalnej sesji zdjęciowej dla jednego z magazynów, na którym pozuje z rozwianym włosem i tatuażem na obojczyku głoszącym: „Jestem wystarczająca”. Fani zwrócili jednak uwagę, że po raz kolejny Małgosia nie przypomina samej siebie, a zdjęcie jest ugina się od ilości Photoshopa:

Sztucznie bardzo

 

zupełnie nie rozumiem po co się tak wygładzać Photoshopem żeby wyglądać na 20 lat. Przecież kobiety są piękne, dlaczego fotografowie nie pokazują piękna kobiet w każdym wieku, nie umieją?

 

robić foty na których nie jest się sobą (nie ważne czy to światło, fotograf, poza czy Photoshop) pod hasłem ‚jestem wystarczająca’ to według mnie głupota

 

Retusz dekady

 

Tutaj trzeba tylko slodzic, a jak ktoś napisze cos niezgodnego z jej oczekiwaniem zaraz ma jechane. A prawda jest jaka jest. Zdjęcia są perfidnie przerobione.

 

będzie miała 60 lat a będzie wstawiac dalej zdjęcia jakby miala 25. Nie może się pogodzić ze jest z dnia na dzień starsza

 

Totalnie przerobiona

 

pani Małgosiu bardzo niepodobna do siebie

 

Kto na zdjęciu ?

W niektórych komentarzach Rozenek wdała się w polemikę z fanami, a nawet zdobyła się na uszczypliwe odpowiedzi. Pod komentarzem jednej z fanek, która napisała: „Zdjęcia są tak przerobione, że ni ch*ja nie widać, że to pani Małgosia” gwiazda odparła:

To może pora na dobrego okulistę?

A wy co sądzicie? Podobna do siebie na zdjęciach czy nie bardzo?

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Taki PREZENT dostanie Radek Majdan od Małgorzaty Rozenek na 50 URODZINY! Nie jeden facet o tym marzy

Małgorzata Rozenek KIEDYŚ i DZIŚ: Jak się zmieniła Perfekcyjna Pani Domu?

Instagram: m_rozenek

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Świąteczne plany Małgorzaty Rozenek legły w gruzach – zamiast Wielkanocy SZPITAL

Wiemy ile WAŻĄ gwiazdy!

fot. Instagram: m_rozenek

Zrobiliśmy ZBLIŻENIE na twarz. Tak prezentują się gwiazdy BEZ RETUSZU!

fot. AKPA/Instagram: m_rozenek

TVN nie chce spełnić MARZENIA Małgorzaty Rozenek!