Małgorzata Rozenek (42 l.) bardzo lubi dzielić się rodzinnymi zdjęciami na Instagramie. W zeszłym roku doczekała się trzeciego syna, Henia, którego ojcem jest jej obecny mąż, Radosław Majdan. Na najnowszym zdjęciu to jednak nie dzieci zwracają uwagę, a brat Perfekcyjnej.

Małgorzata Rozenek ma problemy ze zdrowiem po urodzeniu Henia: „Potrafi popsuć cały dzień”

Małgorzata Rozenek pokazała brata

Małgorzata Rozenek ostatnio jest bardzo zapracowana – dopiero co nagrywała program „Rozenek cudnie chudnie”, a niedawno wystartowała ze swoją marką modową „Mrs. Drama”.

Gwiazda jednak zawsze znajduje czas dla rodziny. Pokazała zdjęcie, na którym jest bez makijażu, towarzyszą jej synowie Stanisław, Tadeusz i Henryk oraz jej brat, Misha Kostrzewski.

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała starszego brata Michała: „Pan ciasteczko” – piszą fani

Internauci od razu zwrócili uwagę na brata Małgorzaty:

  • Brad Pitt jak żywy
  • Super rodzinka… Brat😍😍😍😍
  • Wow jaki przystojny ten brat 🤭🤩
  • Podobieństwo między Wami jest ogromne😮

Anna Lewandowska zapytała rodziców, czy pozwalają dzieciom na spanie z nimi. Wtrąciła się Rozenek

Kim jest Misha Kostrzewski, brat Małgorzaty Rozenek?

Misha Kostrzewski, podobnie jak jego siostra, skończył szkołę baletową i jest utalentowanym tancerzem. Na co dzień mieszka we Francji. Przez 10 lat był solistą w Monte Carlo.

Jest wybitnym tancerzem. Odnosi duże sukcesy, ma żonę i trójkę dzieci. Przez 10 lat był solistą w operze w Monte Carlo, teraz jest solistą w operze w Lyonie, zajmuje się choreografią – powiedziała Rozenek w „Dzień Dobry TVN”.

Wytłumaczyła też jego nietypowe imię:

Na imię ma Michał, ale jego idolem był Misha Baryshnikov, do którego zresztą niewiele mu brakowało, więc tak jakoś samo weszło do użycia.

Małgorzata Rozenek z bratem

Małgorzata Rozenek z bratem fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan z synami

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan z synami/fot. AKPA

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK: Promocja książki „Chciałbym nigdy cię nie poznać” Wiktora Krajewskiego, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA