Małgorzata Rozenek-Majdan (42 l.) w czerwcu została mamą Henia. Gwiazda razem z mężem Radosławem Majdanem długo starali się o dziecko, dlatego są niezwykle szczęśliwi. Praca, macierzyństwo i ciągłe bycie online sprawiło jednak, że Perfekcyjna zmaga się z problemami zdrowotnymi.

Małgorzata Rozenek z Heniem na siłowni. Prezentuje KALORYFER na brzuchu!

Małgorzata Rozenek o problemach z kręgosłupem

Małgorzata Rozenek musiała ostatnio skorzystać z pomocy fizjoterapeuty, bo zaczął ją bardzo boleć kręgosłup w odcinku szyjnym. Przyczynia się do tego jej duży biust. Ból nasila się, gdy długo nosi synka na rękach.

Henio już jest coraz cięższy, a ja mam skłonności, by się garbić. Jest to też spowodowane wielkością mojego biustu, szczególnie teraz, jak karmię. Bolący kręgosłup potrafi naprawdę popsuć cały dzień. Tak mnie boli szyja, zwłaszcza pod koniec dnia. Mam uniemożliwiony swobodny ruch. Albo jak dłużej noszę Henia – wyznała w rozmowie z „Super Expressem”.

Anna Lewandowska zapytała rodziców, czy pozwalają dzieciom na spanie z nimi. Wtrąciła się Rozenek

Gwiazda już zrzuciła kilogramy po ciąży, co było udokumentowane w programie „Rozenek cudnie chudnie”. Planuje jednak zmniejszyć jeszcze biust.

Już mnie one nie bawią. Chciałabym powrotu do swojej szczupłej, zwinnej i sportowej sylwetki.

ZOBACZ: Małgorzata Rozenek będzie zmniejszać BIUST. Nie uwierzycie, ile razy poprawiała piersi

Fizjoterapeutka powiedziała Małgorzacie również, że ból szyi spowodowany jest ciągłym nachylaniem się nad telefonem, a jak wiemy, gwiazda działa w social mediach i jest to nieodłączny element jej pracy. Ograniczy korzystanie z Instagrama?

Małgorzata Rozenek dostała nowy program o odchudzaniu.

Małgorzata Rozenek  Fot.Instagram/m_rozenek.

Małgorzata Rozenek trzyma Henia

Małgorzata Rozenek z synem/fot. Instagram/m_rozenek

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan z synem w wózku

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan/fot. AKPA

Małgorzata Rozenek z synem na rękach

Małgorzata Rozenek-Majdan/fot. AKPA