Małgorzata Rozenek niejednokrotnie udowadniała, że ma duży dystans do swojego wizerunku. Na Instagramie prezenterki pojawiło się zdjęcie odsłaniające jej brzuch.

Małgorzata Rozenek WYSTĄPIŁA w TOP MODEL. Zobaczcie TE BUTY

Małgorzata Rozenek po ciąży

Małgorzata Rozenek niedawno została mamą Henryka będącego owocem związku z Radosławem Majdanem. Gwiazda niemalże bez wytchnienia relacjonuje blaski i cienie macierzyństwa za pomocą swoich mediów społecznościowych.

Małgorzata Rozenek postanowiła pożegnać lato na swoim Instagramie, zamieściła zdjęcie w dwuczęściowym kostiumie kąpielowym odsłaniającym jej piękną opaleniznę. Spoglądająca w podłogę Perfekcyjna Pani Domu oddała się refleksji na temat przemijania pór roku.

Kiedy dociera do Ciebie, że lato się skończyło 🤷‍♀️ 

KŁÓTNIA pod zdjęciem Małgorzaty Rozenek – poszło o to, co znajduje się w tle: A na stoliku…

Fani natychmiast zaczęli pocieszać spragnioną słońca Małgorzatę, zapewniając, że lato jeszcze trwa – jest piękna pogoda, a kalendarzową jesień powitamy dopiero we wrześniu.

  • Nie nakrecajmy się tylko korzystajmy z każdej pory roku ❤ jesień jest też piękna, spacerki, świerze powietrze ❤
  • Jak to się skończyło?!🤣Lato jeszcze trwa,jest piękna pogoda,słoneczko nas rozpieszcza
  • Jeszcze się nie skończyło i życzę Ci miłego dnia, kochana Małgorzato.☀️😘

Oprócz nostalgicznego nastroju, uwagę zwraca sylwetka Małgorzaty Rozenek. Znana dbałości o wygląd Małgorzata opublikowała zdjęcie, na którym wyraźnie widać fałdki na jej brzuchu. Trudno uwierzyć w fakt, że Małgorzata Rozenek nie zauważyła tego szczegółu, gdyż prezenterka słynie z troski o perfekcyjny wizerunek.

Małgorzata Rozenek na wrotkach. Radek: „Chyba jednak sobie kupię rolki. Wyglądasz bosko”

Zapewne w ten sposób Małgorzata Rozenek chciała pokazać nie tylko dystans, ale również wpisać się w zdobywający coraz szersze uznanie trend ciałopozytywności.

Małgorzata Rozenek pierwszy raz po ciąży na imprezie branżowej.

Małgorzata Rozenek-Majdan pierwszy raz po ciąży na imprezie branżowej/fot. AKPA.

Małgorzata Rozenek na ściance

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Małgorzata Rozenek w białej stylizacji pozuje z alpakami.

Małgorzata Rozenek w białej stylizacji pozuje z alpakami. Fot.Instagram/m_rozenek.

Sonda

poll-violet

Której lepiej w żółtej kreacji?

1
Małgorzata Rozenek na ściance

Małgorzata Rozenek

42-letnia prowadząca "Projekt Lady" pojawiła się w finałowym odcinku w kanarkowej kreacji z trenem. Choć sukienkę trudno nazwać elegancką, to z pewnością była niezwykle efektowna. Żółty kolor podkreślał opaleniznę prezenterki i sprawiał, że nie można było obok niej przejść obojętnie.

2
Melania Trump

Melania Trump

W podobnej stylistyce utrzymana była peleryna wówczas 49-letniej Melanii Trump, którą wybrała na spotkanie z królową Elżbietą II podczas szczytu NATO w 2019 roku. Żółty płaszcz Valentino zwracał uwagę efektownymi rękawami, które szczególnie upodobała sobie pierwsza dama Stanów Zjednoczonych. Melania Trump postawiła na barwy dopełniające i do żółtego okrycia dobrała fioletowe szpilki Louboutin i top w tym samym kolorze, który wystawał spod efektownego płaszcza.