Małgorzata Rozenek to prawdziwa kobieta pracująca, która żadnej pracy się nie boi. Celebrytka właśnie pochwaliła się zdjęciami z planu produkcji Top Model.

Małgorzata Rozenek w studiu nagraniowym. „Poimprezowy głos”

Małgorzata Rozenek w Top Model

Małgorzata Rozenek udostępniła na swoim Instagramie zdjęcia i filmik z planu produkcji TVN. Gwiazda stacji wyznała, że praca przy tworzeniu programu, to kolejny ważny krok w jej rozwoju zawodowym.

Jakiś czas temu, mieliśmy ogromną przyjemność spędzić urocze dwa dni na planie @topmodelpolskatvn😁 👍 dziękujemy jurorom i uczestnikom za niezwykły czas 🤗 a praca z jedną z najlepszych ekip telewizyjnych to zawsze krok do przodu w rozwoju zawodowym💪 @topmodelpolskatvn już niedługo na antenie @tvn.pl – napisała na swoim Instagramie.

Tęczowa Małgorzata Rozenek wspiera LGBT

Do niebotycznych koturn w czarno-białe pasy Małgorzata Rozenek dobrała spodium w kolorze złamanej bieli. Fani momentalnie zwrócili uwagę na buty prezenterki, które wyglądały niczym rekwizyt z planu kultowego filmu „Sok z żuka”.

  • Bucior konkretny 😱
  • Buty-straszne!
  • Podziwiam za szczudła 😂
  • Wywrotka w tych butach grozi zwichnięciem 👀👀👀
  • Jak pani szła w tych butach 😍

Radosław Majdan postawił na klasykę: do jasnych spodni dobrał letnią marynarkę w kratę oraz czarne, wizytowe buty, do których nie założył skarpetek.

Małgorzata Rozenek na wrotkach. Radek: „Chyba jednak sobie kupię rolki. Wyglądasz bosko”

Stylowi?

Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Małgorzata Rozenek na ściance

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Małgorzata Rozenek na ściance

Małgorzata Rozenek-Majdan/fot. AKPA

Sonda

poll-violet

Której lepiej w żółtej kreacji?

1
Małgorzata Rozenek na ściance

Małgorzata Rozenek

42-letnia prowadząca "Projekt Lady" pojawiła się w finałowym odcinku w kanarkowej kreacji z trenem. Choć sukienkę trudno nazwać elegancką, to z pewnością była niezwykle efektowna. Żółty kolor podkreślał opaleniznę prezenterki i sprawiał, że nie można było obok niej przejść obojętnie.

2
Melania Trump

Melania Trump

W podobnej stylistyce utrzymana była peleryna wówczas 49-letniej Melanii Trump, którą wybrała na spotkanie z królową Elżbietą II podczas szczytu NATO w 2019 roku. Żółty płaszcz Valentino zwracał uwagę efektownymi rękawami, które szczególnie upodobała sobie pierwsza dama Stanów Zjednoczonych. Melania Trump postawiła na barwy dopełniające i do żółtego okrycia dobrała fioletowe szpilki Louboutin i top w tym samym kolorze, który wystawał spod efektownego płaszcza.