Małgorzata Rozenek-Majdan rozwiodła się z Jackiem Rozenkiem już sześć lat temu. Perfekcyjna w dalszym ciągu ma nazwisko byłego męża. Ostatnio gwiazda TVN została zapytana o to, co było powodem rozwodu i dlaczego dalej nosi nazwisko byłego męża. Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła oficjalnie opowiedzieć o rozwodzie z byłym partnerem.

Małgorzata Rozenek-Majdan zadebiutowała w nowej fryzurze na imprezie sportowej (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek-Majdan o rozwodzie z mężem

Małgorzata Rozenek-Majdan zadebiutowała w mediach jako żona aktora Jacka Rozenka. Później kobieta zaczęła sama robić medialną karierę. W 2012 roku została prowadzącą popularnego programu „Perfekcyjna pani domu”. To właśnie ten program przyniósł jej rozpoznawalność. 2013 roku po dziesięciu latach małżeństwa rozwiodła się z Jackiem Rozenkiem. Choć od tamtej pory minęło już sześć lat, Gosia w dalszym ciągu nie zdradziła przyczyn rozwodu. A co ważniejsze w jej dowodzie dalej widnieje nazwisko byłego partnera.

Uzgodniliśmy z Jackiem, że nigdy nie będziemy rozmawiać na temat przyczyn rozpadu naszego małżeństwa, ze względu na nasze dzieci. Spędziliśmy razem 11 lat. Udało się nam przejść przez ten rozwód w taki sposób, że nadal rozmawiamy ze sobą przyjaźnie. A uwierz mi to wymaga ode mnie i od Jacka ogromnego wysiłku, bo nie zawsze pochwalamy, to co robimy. Ale dla nas chłopcy są najważniejsi – powiedziała Małgorzata

Małgorzata z Jackiem Rozenkiem doczekała się dwóch synów – obecnie już 13-letniego Stanisława i 9-letniego Tadeusza. Jak się okazało kobieta postanowiła nie komentować spraw rozwodowych i  nie zmieniać nazwiska właśnie z powodu dzieci.

Jak choroba Jacka Rozenka odbiła się na Małgorzacie Rozenek-Majdan?

W połowie maja Jacek Rozenek trafił do szpitala. Okazało się, że 50-letni aktor przeszedł udar, w wyniku którego część jego ciała została sparaliżowana. Były mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan wówczas poruszał się na wózku inwalidzkim. Z pewnością musiał to być trudny czas dla całej rodziny Rozenek-Majda.

Ostatnia choroba Jacka w jakiś sposób pokazała, że my będziemy już do końca życia rodziną. Ta choroba dała nam szansę na powiedzenie sobie pewnych rzeczy, których w innej sytuacji nigdy byśmy sobie nie powiedzieli – skomentowała Rozenek-Majdan

Jak myślicie, słusznie postąpiła nie zdradzając przyczyn rozwodu z Jackiem?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Co tam Nobel; Małgorzata Rozenek-Majdan ma BOBA!

Małgorzata Rozenek wyznaczyła datę ADOPCJI dziecka

Małgorzata Rozenek nadal stara się o dziecko. Jednak tym razem postawiła sobie ultimatum

Małgorzata Rozenek Jacek Rozenek

Fot.AKPA

Małgorzata Rozenek Jacek Rozenek

Fot.AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA