Cały świat uważnie przygląda się poczynaniom członków brytyjskiej rodziny królewskiej, a w szczególności Meghan Markle (38 l.) jest nieustannie atakowana przez angielskie brukowce. Przed Księżną i jej rodziną długo oczekiwany urlop, który mają zamiar spędzić w słonecznym Los Angeles. Meghan odwiedzi matkę i spędzić rodzinny czas z mężem i synem.

Kate Middleton i Meghan Markle na jednej imprezie. Ciężko zdecydować, która wyglądała lepiej!

Mama Meghan Markle robi zakupy na przyjazd córki?

Doria Ragland (63 l.) pracowała jako pracownik opieki społecznej i instruktorka jogi. Na co dzień mieszka w Los Angeles. Przez przeprowadzkę córki, nie ma możliwości spędzania z nią za dużo czasu. Jest to dla niej tym bardziej przykre, gdyż nie może patrzeć jak dorasta jest wnuk – Archie. Tym bardziej musi być szczęśliwa, gdyż niedługo królewska rodzina ją odwiedzi.

Jak podał magazyn People, Meghan i Harry wylatują na „krótki urlop” do Los Angeles. Królewska para chce odpocząć i spędzić czas w gronie rodziny. Księżna i Harry przez sześć tygodni będą wypoczywać od królewskich obowiązków – od połowy listopada do końca roku. Księżna dużo pracowała podczas urlopu macierzyńskiego, tym bardziej nie może doczekać się spotkania z mamą.

Fotoreporterzy przyłapali mamę księżnej Meghan na zakupach w Los Angeles. Z pewnością Doria chce przygotować się jak najlepiej na odwiedziny córki z mężem i synem. Tego dnia miała na sobie wygodną stylizację, na którą składał się szary T-shirt, beżowe spodnie do kostek i białe adidasy.

Doria Ragland

Fot.FORUM/Backgrid USA

Doria Ragland

Fot.FORUM/Backgrid USA

Doria Ragland

Fot.FORUM/Backgrid USA

Fajny ma styl?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Meghan Markle założyła PŁASZCZ, który jest totalnym must-have jesiennej garderoby

Mama byłego chłopaka Meghan Markle zabrała GŁOS w jej sprawie!

Meghan Markle znowu zaatakowana przez siostrę: „Masz to, czego chciałaś”

Sonda

poll-violet

Meghan Markle&Kate Middleton. Która lepiej wyszła przy Królowej?

1
Meghan Markle

Meghan Markle

2

Kate Middleton

Meghan Markle Książę Harry

Fot.FORUM/MEGA

Meghan Markle Książę Harry

Fot.FORUM/Mega Agency

Meghan Markle

Fot.FORUM/Steve Parsons/PA Images