Kylie Jenner (21 l.) coraz lepiej czuje się w roli organizatorki przyjęć. Najmłodsza miliarderka na świecie postanowiła swoje 22 urodziny świętować z hukiem.  Zamierza wynająć 300 metrowy jacht, którego cena kupna wynosi  250 milionów dolarów!

Tak Kylie Jenner PRZERABIA swoje zdjęcia w Photoshopie: miliarderka zaliczyła WPADKĘ

Luksusowe urodziny Kylie Jenner na jachcie

Najmłodsza z klanu Kardashian wie, jak się bawić. Wielbicielka luksusowego stylu życia nie mogła pozostawić swojej imprezy urodzinowej bez echa.

Na jachcie miesić się będzie jacuzzi, SPA, salon kosmetyczny, lądowisko dla helikopterów, basen, kino, siłownia i klub plażowy. Jacht oferuje pokoje dla 22 gości, w tym apartament główny oraz trzy pokoje VIP. Monstrualny statek obsługiwany jest przez 29- osobową załogę. Mówi się, że gwiazda reality show, która w najbliższą sobotę skończy 22 lata, wydała ogromne pieniądze na organizację swojego największego do tej pory przyjęcia urodzinowego. 

Jacht

Kylie Jenner zorganizowała luksusową imprezę promującą Kylie Skin! Zabrała na nią córeczkę Stormi

Imperium urody Kylie Cosmetics oszacowano na 900 milionów dolarów, nie dziwi więc ta łatwość wydawania tak ogromnych pieniędzy. Czym jeszcze zaskoczy Kylie podczas swoich urodzin ? 

Jak myślicie Kylie zabierze swoją córeczkę Stormi na imprezę ?

Jacht