Kylie Jenner zorganizowała imprezę promującą jej nowe kosmetyki Kylie Skin. Na babskiej imprezie nie zabrakło Sofie Richie, ale także i córeczki Kylie – Stormi.

Kylie Jenner – impreza Kylie Skin

Kylie Jenner niedawno wypuściła swoje kosmetyki Kylie Skin. W mediach dużo się na ich temat mówi, wiele blogerek już zdążyła przetestować słynne produkty, jednak ich jakość pozostawia wiele do życzenia. To nie przeszkadza słynnej celebrytce. Jenner zorganizowała imprezę z rozmachem, na którą zaprosiła wiele bliskich przyjaciółek.

WOW! Ta modelka wygląda jak Kylie Jennerodtworzyła jej zdjęcia

Na Instagramie Jenner pojawiły się pierwsze zdjęcia tuż przed wylotem. Specjalny samolot z logiem marki wyglądał bajecznie. Do tego każda z uczestniczek imprezy musiała mieć wymagany outfit – dresy i bluzy w odcieniu różu i bieli. Środek samolotu wyglądał równie luksusowo – poduszki od Kylie Skin, biała pościel, różowe kocyki…

Na miejscu powitano uczestniczki wyjazdu wodą kokosową, a każda z dziewczyn miała paczkę od Kylie Skin.

Wszystkie panie przebywają w luksusowym hotelu wynajętym tylko dla nich. Na miejscu pojawił się także jeden mężczyzna – to przyjaciel Kylie i jej prywatny makijażysta. Ogromny obszar jest tylko do ich dyspozycji.

Kylie zabrała także swoją córeczkę Stormi, która świetnie się bawi w gronie koleżanek mamy.

Zobaczcie zdjęcia poniżej. 

Zobacz również:

Wiemy, co Kylie Jenner powiedziała do Jordyn Woods po skandalu z Tristanem Thompsonem – to były MOCNE słowa

Kylie Jenner TEŻ TO MA! Zapowiada się hit LATA

Kylie Jenner na urodzinach Khloe Kardashian powiedziała, że jest W CIĄŻY?!

Wyświetl ten post na Instagramie.

hakuna matata 🌺🎶

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)