Marcin Dubiel od wielu lat jest influencerem. Na początku swoich działań w internecie był bardzo blisko ze Stuu, który odegrał główną rolę w aferze „Pandora Gate”. W filmie Wardęgi i Konopskyego okazało się, że w sprawę zaangażowanych było wiele osób, w tym Boxdel oraz Marcin Dubiel.

Wardęga odpowiada na film Dubiela! Ujawnia nowe dowody w materiale „Cała prawda o Marcinie Dubielu”

Marcin Dubiel wraca do internetu! Ponownie się tłumaczy?

Po publikacji filmu „Pandora Gate” Marcin Dubiel wydał oświadczenie, w którym m.in. nazwał film Sylwestra Wardęgi „manipulacją”. Po filmie Konopskyego na kanale youtubera pojawił się kolejny materiał odnośnie afery i zarzutów wystawianych mu w internecie. Influencer odniósł się do udostępnionych przez Wardęgę i Konopskyego nagrań ze Stuu, a także do „zmanipulowanych” screenów jego rozmów z nastolatkami. Jak wiemy, fani nie byli zachwyceni publikacjami Dubiela w tej sprawie.

Marcin Dubiel wydał oświadczenie. „Zniszczono nie tylko mnie, ale także moich bliskich”

Polska przez chwilę zapomniała już o aferze „Pandora Gate”, jednak Marcin Dubiel przy okazji powrotu do social mediów, ponownie opublikował film na ten temat. Materiał rozpoczął, odnosząc się do wcześniej wspomnianej afery youtuberów.

Na początku października, czyli już ponad miesiąc temu przekazałem prokuraturze wszystkie możliwe informacje oraz materiały na temat tej sprawy. […] Wierzę, że sprawa zostanie wyjaśniona. Ja przed niczym nie uciekam. – oznajmił Marcin Dubiel

Kontynuując film, nawiązał do swojej historii jako youtubera, a także podsumował swoje poprzednie błędy popełnione w internecie, których jak wiemy, było wiele w jego karierze. Przy czym przyznał, że jest świadomy tego, że ludzie źle reagują na jego imię i nazwisko.

Chciałbym wyjaśnić wam, dlaczego jestem, jaki jestem. Nie ma co się oszukiwać. W większości, gdy słyszysz Marcin Dubiel, czujesz niechęć i brak sympatii, do głowy przychodzą ci same negatywne skojarzenia. Owszem jestem atencyjny i wiem o tym, wzięło się to prawdopodobnie z mojego dzieciństwa.. – tak rozpoczyna swoją historię youtuber

Natsu zabiera głos w sprawie „Pandora Gate”. Czy partnerka Dubiela, będzie go broniła?

Kończąc film przyznał, że może być oceniany jako osoba „odklejona” od rzeczywistości i wcale nie dziwi się takim ocenom obserwujących go widzów.

Wszystkie te rzeczy doprowadziły do tego, że można postrzegać mnie jako osobę odklejoną od rzeczywistości. I pewnie tak jest. Swoją historię zbudowałem na swoich błędach. Nie jestem osobą, którą byłem 10 lat temu i za 10 lat również będę kimś innym…- tą puentą kończy opowieść o swojej historii Marcin Dubiel

Czy fani youtubera nadal będą go wspierać w dalszej karierze?

Natalia Karczmarczyk i Marcin Dubiel

Natalia Karczmarczyk i Marcin Dubiel; IG/marcindubiel

Natalia Karczmarczyk i Marcin Dubiel

Natalia Karczmarczyk i Marcin Dubiel; IG/marcindubiel

Natsu, Marcin Dubiel, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Natalia Karczmarczyk i Marcin Dubiel

Natalia Karczmarczyk i Marcin Dubiel; IG/marcindubiel