Największym zaskoczeniem niedzielnego koncertu „Nie pytaj o Polskę #30latwolności” na Festiwalu w Opolu było wystąpienie Marcina Rozynka. Zapomniany już wokalista – wcześniej wielka gwiazda polskiej sceny muzycznej:

Zadebiutowała w 1993 roku w zespole Atmosphere. Cztery lata później wypuścił swój debiutancki album, który został nagrodzony Fryderykiem – „Debiut roku”.

Kreacje gwiazd na koncercie Nie pytaj o Polskę w Opolu – Górniak, Margaret, Nykiel, Jusis i wiele innych (ZDJĘCIA)

Marcin Rozynek powrócił na scenę

Wczoraj po kilkunastu latach nieobecności w show-biznesie, Marcin wystąpił na opolskiej scenie ze swoim największym przebojem „Siłacz„. Okazuje się, że Marcin Rozynek ma zamiar powrócić do na scenę z trasą koncertową „Najlepsze-akustycznie” – „The best of”.

scena z: Marcin Rozynek, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Marcin Rozynek, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Pamiętacie, jaki kiedyś był SZAŁ na ich punkcie? Gwiazdy wielkich hitów zaśpiewały wczoraj w Opolu: Ich Troje, Stachursky, Feel

Rozynek w 2012 roku zakończył karierę i skupił się na rodzinie – powitał na świecie trójkę dzieci. Dzisiaj piosenkarz wygląda inaczej niż wcześniej –  znacznie swój wizerunek. Niegdyś uważany na największe „ciacho” w Polsce. Obecnie bardzo zmężniał i zapuścił brodę.

popcorn11 scena z: Marcin RozynekSK: , , , , , , fot. Kurnikowski/AKPA
dior35 dior25