Marina Łuczenko-Szczęsna od najmłodszych lat spełniała się jako piosenkarka. Zaczynała Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Częstochowie, gdzie zajęła drugie miejsce. Próbowała swoich sił także w programach „Szansa na sukces” i „Droga do gwiazd”. Natomiast przełomowym momentem dla niej była rola w serialu „39 i pół„, po którym jej kariera znacznie poszybowała w górę.

Marina pokazała piękny taras. Nie brakuje na nim Liama

Marina Łuczenko już nie ukrywa twarzy Liama

Jednak od kilku lat artystka bardziej spełnia się jako WAG, niż wokalistka odkąd wyszła za mąż za Wojtka Szczęsnego. Spełnia sią także jako mama 5-letniego chłopca Liama, któremu do tej pory zakrywała twarz w mediach społecznościowych.

Marina zgasiła hejtera, który napisał jej: „Dobrze, że zaczyna pani znów kupować w Zarze”

Podczas tegorocznej Wigilii zrobiła wyjątek. Marina opublikowała, jak co roku świąteczne zdjęcie z rodziną, ale wyjątkowo pokazując całą twarz Liama. Trzeba przyznać, że chłopczyk jest bardzo ładny i podobny do mamy.

Widzimy też, że cała rodzinka Szczęsnych ubrała się na biało. Marina miała na sobie krótką sukienkę w cekiny, Wojtek sweter z zamkiem, a Liam  elegancką koszulę z muszką. Rodzina jak z obrazka!

  • Słodziaki
  • Ulubiona para
  • Junior jaki zapatrzony w mamę – czytamy w komentarzach.

Marina pokazała jedno z pierwszych zdjęć z Wojtkiem Szczęsnym: „Nie byliśmy oficjalnie razem”

Marina Łuczenko już nie ukrywa twarzy Liama

Marina Łuczenko już nie ukrywa twarzy Liama Fot. Instagram