Marina Łuczenko-Szczęsna ma życie, o jakim niejedna kobieta marzy. Kochającego męża i zdrowego, pięknego syna oraz bogate życie. Do tego nieziemska uroda, którą zachwyca się wielu mężczyzn. Chociaż miała w swoim życiu przykre chwile, kiedy zdiagnozowano u niej polipa na lewej krtani i musiała przejść operację. Teraz wszystko idzie po jej myśli.

Gala Mistrzów Sportu. Marina Łuczenko-Szczęsna odsłoniła brzuch, Joanna Jędrzejczyk jak czerwony kapturek

Marina Łuczenko porównuje swoje zdjęcie z TEARZ i STARE

W grudniu Marina Łuczenko-Szczęsna powróciła na ścinaki po bardzo długiej nieobecności. Pojawiła się na pokazie Maciej Zienia w białej kreacji projektanta i spiętych włosach. Tego wieczoru zrezygnowała ze swoich streetowych stylizacji, czym wszystkich zaskoczyła.

Marina Łuczenko po długiej przerwie odwiedziła telewizję. Odsłoniła brzuszek (ZDJĘCIA)

Ostatnio piosenkarka pochyliła się nad sobą, przyznając że tego wieczoru bardzo się sobie podobała:

Siedzę sobie właśnie na kanapie w Turynie, w starym poplamionym dresie i wyskoczyło mi to zdjęcie z mojego jednego z ostatnich wyjść … i tak sobie myślę, ale ładnie wyglądałam. Piękny look, chyba mój ulubiony minionego roku. Nie wstawiłam z niego żadnego zdjęcia to sobie teraz wstawię , a co – napisała Marina.

Następnie gwiazda zestawił swoje dwa zdjęcia na InstaStory z teraz i z 2012 roku. Niesamowite, że Marina od tego czasu nic się nie zmieniła na twarzy, a minęło aż 13 lat. Może delikatnie rysy twarzy się wyostrzyły, ale nadal może cieszyć się nieskazitelną cerą.

Jak ona to robi?

Marina Łuczenko pochwaliła się działką w Zakopanem: „Po zimie zaczynamy budowę”

scena z: Marina Łuczenko, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Marina Łuczenko na gali, fot. AKPA

Marina Łuczenko-Szczęsna, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Marina Łuczenko, SK:, , fot. Engelbrecht/AKP