Marina Łuczenko-Szczęsna wczoraj pojawiła się na trybunach meczu Polska-Albania i kibicowała swojemu mężowi, Wojtkowi Szczęsnemu razem z synem. Po wszystkim jednak przyszły cięższe chwile.

Anna Lewandowska, Marina i Zosia Ślotała kibicują Polsce na Stadionie Narodowym (ZDJĘCIA)

Marina o rozłąkach syna z tatą, Wojtkiem Szczęsnym

Wczorajszy mecz przyniósł nam dużo radości. Polska wygrała 4:1, a publiczność szalała. Wśród niej znalazła się też Marina i Anna Lewandowska z dziećmi.

Piosenkarka pokazała zdjęcie zrobione z mężem i synkiem tuż po grze. Chociaż wydaje się, że życie żony piłkarza jest usłane różami, to wcale tak nie jest, ze względu na częste rozłąki. Marina zdradziła, że syn Liam coraz gorzej je znosi.

Szybki przytulas z tatą po dobrym meczu i chwile później …okropny płacz Liama w drodze do domu
„ Ja chce być z tatusiem, czemu nie może wrócić z nami do domku😢”
Coraz cięższe rozłąki☹️🤷🏻‍♀️

Marina i Wojtek Szczęsny świętują 3. urodziny Liama na Mykonos

Marina już kiedyś poruszyła ten temat na swoim Instagramie. Napisała, że ciężko jest realizować się i opiekować dzieckiem, kiedy męża przez większość czasu nie ma w domu.

Wspiera mnie w moich decyzjach, kibicuje mi niezależnie od tego, co robię… choć wiem, że w jego idealnym świecie zdecydowanie bardziej wolałby, żebym została z nim w domu w Turynie. Rozumie jednak, że ja potrzebuję się realizować, rozwijać i pracować nad własnymi projektami… I nie są to tylko projekty showbiznesowe, nie o wszystkim mówimy i nie wszystko się pokazuje na Instagramie. (…) A jest to trudniejsze ze względu na to, że mój mąż pracuje CODZIENNIE! Nie ma wolnych weekendów. Czasami nie ma go w święta. A na 7 dni w tygodniu widzę go 3 dni ponieważ dzień przed meczem jedzie do hotelu, a takich meczy zazwyczaj w tygodniu ma 2.

ZOBACZ: Marina Łuczenko-Szczęsna pisze, jak NAPRAWDĘ wygląda życie u boku męża – piłkarza: na 7 dni w tygodniu widzę go 3 dni, ponieważ…

Warszawa, 02.09.2021. Mecz eliminacji Mistrzostw Świata 2022, pomiędzy reprezentacjami Polski i Albanii, na stadionie PGE Narodowy; n/z Marina Luczenko Szczesna fot. Mateusz Wlodarczyk / Forum

Warszawa, 02.09.2021. Mecz eliminacji Mistrzostw Świata 2022, pomiędzy reprezentacjami Polski i Albanii, na stadionie PGE Narodowy; n/z Marina Luczenko Szczesna fot. Mateusz Wlodarczyk / Forum