Martyna Gliwińska (27 l.), była partnerka Jarosława Bieniuka (40 l.), po tym, jak były piłkarz został oskarżony o gwałt przez jedną ze swoich przyjaciółek, na nowo zbliżyła się do Jarka. Ich związek rozpadł się ponad rok temu, teraz para znów jest widywana razem.

Wyszły na jaw nowe fakty ws. Bieniuka – Modelka zakpiła sobie z piłkarza?

Super Express opublikował wspólne zdjęcia Bieniuka i Gliwińskiej. Para spędziła razem czas na wycieczce rowerowej. Martyna i Jarek wpadli też do restauracji.

Tabloid cytuje byłą partnerkę Bieniuka – Martyna zapewnia, że po tym, jak Jarek został przez jedną z jego znajomych oskarżony o gwałt, ona postanowiła wytrwać przy nim i jego rodzinie.

Oliwia Bieniuk jest TAKA SZCZUPŁA – pokazała się w ulubionej stylizacji Kim Kardashian

Martyna nie ukrywa, że afera mocno odbiła się na Bieniuku:

Nikt z państwa nie zdaje sobie sprawy z tego, jak bardzo on to wszystko przeżył, jak cierpią jego dzieci. To zdarzenie odmieniło go i może dzięki temu dziś rozumiemy się bez słów i zawsze miło spędzamy czas. Ja go nie skreśliłam, a dla dzieci zawsze będzie ukochanym tatą – mówi Martyna Gliwińska w rozmowie z Super Expressem.

Bieniuk i Gliwińska ROZSTALI SIĘ! Martyna OSTRO o byłym partnerze

Gliwińska mówi, że jest przyjaciółką Jarka i w trudnych momentach mocno wspiera jego i jego dzieci:

Jestem przy Jarku i będę zawsze, bo tak postępują prawdziwi przyjaciele. Przez trzy lata trwania naszego związku bardzo zżyłam się z jego dziećmi, a one ze mną. Nie mogę ich teraz tak zostawić – mówi była dziewczyna Bieniuka.

Tymczasem śledztwo trwa. Mija trzeci miesiąc od dnia, w którym koleżanka Bieniuka poszła na policję i zawiadomiła o przestępstwie. Śledczy ustalają teraz okoliczności, w jakich miało dojść do zdarzenia i wyjaśniają całą sprawę. Jarosław Bieniuk zapewnia, że jest niewinny.

Natalia Siwiec na NOWYM zdjęciu wygląda jak… starsza siostra Oliwii Bieniuk?

scena z: Jarosław Bieniuk, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Jarosław Bieniuk, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Jarosław Bieniuk, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Jarosław Bieniuk, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Jarosław Bieniuk, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA